

Soudal na Targach Budma 2018
Pod koniec stycznia w Poznaniu rozpoczną się największe targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej – BUDMA 2018. Wśród około 1000 wystawców nie zabraknie lidera na światowym rynku chemii budowlanej, czyli firmy Soudal, która weźmie udział w 3. edycji MONTERIADY jako Partner kampanii edukacyjnej DOBRY MONTAŻ, a także wesprze 9. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy w charakterze Srebrnego Patrona.
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA tradycyjnie zgromadzą przedstawicieli branży budowlanej z kraju i zagranicy, w tym producentów, dystrybutorów, wykonawców oraz przedstawicieli handlu. Tegoroczna odsłona potrwa od 30 stycznia do 2 lutego i będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami rynkowymi, nawiązania cennych kontaktów, porozmawiania o problemach dotyczących branży i obejrzenia pokazów profesjonalnego montażu produktów stolarki budowlanej w ramach MONTERIADY.
Jednym z Partnerów MONTERIADY, organizowanej już po raz trzeci przez Związek POiD, jest firma Soudal, która zaprezentuje Soudal Window System (SWS) – nowoczesne rozwiązanie zapewniające prawidłowy montaż trójwarstwowy stolarki otworowej (tzw. ciepły montaż). System zostanie wykorzystany przy instalacji okien i drzwi, którą przeprowadzą wysoko wykwalifikowani monterzy z programu edukacyjnego DOBRY MONTAŻ. Dokładną obserwację poszczególnych etapów ich pracy umożliwią wielkogabarytowe ekrany. Ponadto na stoisku MONTERIADY w pawilonie nr 5 do dyspozycji odwiedzających będą eksperci Soudal, gotowi udzielić szczegółowych informacji nt. systemu SWS.
Kolejny ważny punkt programu Targów stanowią 9. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, na których firma Soudal wystąpi w roli Srebrnego Patrona imprezy. Wykonując zadania konkursowe, uczestnicy zastosują m.in. sztandarowe produkty dekarskie firmy Soudal, w tym Colozinc (klej do blach), Colodach (klej do dachówki) oraz Soudatherm Roof 250 (klej do prac termoizolacyjnych na dachach płaskich). Kleje wchodzące w skład innowacyjnego systemu izolacji dachów Soudatherm Roof zostaną również zaprezentowane podczas Targów na stoisku Soudal w pawilonie nr 6. Transmisję na żywo z zawodów będzie można obejrzeć na profilu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy na Facebooku.
źródło: soudal/ib.pl
Najnowsze aktualności
Mikołajkowy weekend w G City Plejada. Dwa dni pełne świątecznych spotkań i atrakcji dla najmłodszych
2025.12.03G City Promenada zaprasza do Świątecznego Miasteczka: kreatywne warsztaty i zimowe niespodzianki
2025.12.03Jak budować odporność łańcucha dostaw – Go Logis o dostawach dla przemysłu chemicznego
2025.12.03Zimowe Melodie w Promenadzie - wyjątkowy koncert gwiazd bajkowych przebojów i spotkanie ze Świętym Mikołajem!
2025.12.03G City Targówek zaprasza do Miasteczka Świątecznych Słodkości
2025.12.03Portale pracownicze – narzędzia HR na miarę czasów
2025.12.03560 pomysłów i 40 półfinalistów w V edycji Solve for Tomorrow
2025.12.03Początek roku w CH Kasztanowa pod hasłem nowych otwarć – drogeria dm i Pasta Club dołączają do grona najemców
2025.12.02Sparta Loyalty wdraża nowy program lojalnościowy dla klientów marki OCHNIK
2025.12.02





