

"Społem" nagrodzona za efektywność biznesową
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” została nagrodzona za wyniki finansowe i efektywność biznesową przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Firma otrzymała tytuł „Najbardziej efektywna firma” w województwie świętokrzyskim w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma 2021”.
Organizatorem programu „Dobra Firma” jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP). Laureaci wyłaniani są w oparciu o obiektywne wyniki firm – np. wskaźniki finansowe. Nagrody przyznawane są podmiotom z sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Przedstawiciele ZPP przy współpracy z agencją Info Veriti oceniali kandydatów biorąc pod uwagę przychody z trzech ostatnich lat oraz działania firm w dziedzinach przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności. W tym roku tytuł „Najbardziej efektywna firma” w województwie świętokrzyskim otrzymała Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Miejsce, gdzie rodzą się projekty – DXC Technology otwiera nowe biuro we Wrocławiu
2026.06.23Polskie firmy przepłacają miliony za puste miejsca na parkingach
2026.06.23MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego MLP Rzeszów
2026.06.23Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17





