informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Sportowe emocje w Netii - transmisja z gali KSW 27 Cage Time

Sportowe emocje w Netii - transmisja z gali KSW 27 Cage Time

Wydarzenia / 2014.05.15

Netia oferuje fanom KSW dużą dawkę sportowych emocji - transmisję na żywo gali KSW 27 z Ergo Areny, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 maja. W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się z Maiquel Falcao. Dodatkowym smaczkiem widowiska będzie nowa arena walki współczesnych gladiatorów w postaci okrągłej klatki. Transmisja gali dostępna będzie w ramach systemu pay-per-view (PPV), w Telewizji Osobistej Netii.

Już w sobotę, 17 maja, w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot odbędzie się gala KSW 27 Cage Time. Siedem głównych pojedynków, w tym dwie walki wieczoru oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk gwarantują wszystkim miłośnikom mieszanych sztuk walki ogromne emocje. Na gali, oprócz walki wieczoru pomiędzy Mamedem Khalidovem i Maiquelem Falcao zobaczymy również nowość - walkę w okrągłej klatce, w której zmierzy się m.in. Mariusz Pudzianowski z Oli Thompsonem. Walki rozpoczną się o godz. 20:00, ale abonenci Netii będą mogli oglądać również studio przed walką, które rozpocznie się o godz. 19:30.

„Dostęp do transmisji (w jakości HD) można zamówić już dziś poprzez aplikację na Netia Playerze. Koszt dostępu wynosi 39 zł, kwota ta doliczona zostanie do rachunku za usługi Netii. Po akceptacji regulaminu i potwierdzeniu transakcji PIN-em VOD i Kontroli Rodzicielskiej, należy wyjść z aplikacji i - w celu potwierdzenia transakcji - ponownie wejść do aplikacji po upływie około 10 minut.” - informuje Karol Wieczorek, Rzecznik Prasowy Netii.

źródło: netia/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe