informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Spotkaj się z dinozaurami w Atrium Targówek!
Spotkaj się z dinozaurami w Atrium Targówek

Spotkaj się z dinozaurami w Atrium Targówek!

Wydarzenia / 2023.07.17

Aż do końca lipca odwiedzający Atrium Targówek będą mieli okazję wejść do prawdziwego parku jurajskiego! Do 30 lipca na terenie galerii można podziwiać realistyczne figury wielu gatunków dinozaurów. Ogromne drapieżniki i łagodni roślinożercy zachęcają do zrobienia wspólnych zdjęć, a na najmłodszych czekają fantastyczne upominki.

Kto nie lubi dinozaurów?! Choć gigantyczne stworzenia zniknęły dawno z powierzchni ziemi, wciąż cieszą się zainteresowaniem i uwielbieniem nie tylko paleontologów i badaczy archeologii, ale również filmowców, pisarzy, a przede wszystkim – najmłodszych. Miłość do wielkich gadów pozwala pociechom rozwijać wyobraźnię, trenować pamięć i koncentrację, a także poszerzać oraz kategoryzować wiedzę.

Atrium Targówek po raz kolejny zaprasza swoich gości do odwiedzenia krainy dinozaurów. To wyjątkowa okazja, żeby na własne oczy zobaczyć olbrzymie figury pradawnych gadów, a także dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. W trakcie ekspozycji, która zawitała do Warszawy prosto z Bałtowa, można obejrzeć modele nie tylko wiernie oddające ubarwienie i wygląd dinozaurów, ale także ich rozmiar.

Na cudownie spędzony czas mogą liczyć szczególnie najmłodsi, dla których organizatorzy wystawy zaplanowali specjalne atrakcje. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z wybranymi dinozaurami ukrywającymi się na terenie galerii, a później pochwalić się nimi w Punkcie Informacyjnym. Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzyma do wybory jedną z dwunastu wyjątkowych figurek prehistorycznych gadów.

Bezpłatna wystawa trwa do 30 lipca, a punkt informacyjny działa w godzinach  11:00-20:00, z wyłączeniem niedziel niehandlowych.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://atrium-targowek.pl/wystawa-dinozaurow-w-atrium-targowek-3/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe