informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Spotkanie z Janem Kriekelsem CEO Jaga , 2 marca w Warszawie
Jaga

Spotkanie z Janem Kriekelsem CEO Jaga , 2 marca w Warszawie

Wydarzenia / 2023.02.24

 

Jan Kriekels, CEO Jaga NV, już 2 marca, wygłosi prezentację na temat  nowoczesnych rozwiązań grzewczo-klimatyzacyjnych. Spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz odbędzie się   w salonie Jaga Art Studio w Warszawie przy ul. Zwycięzców 28. Start o godz. 14.30. Zapraszamy!

 

W ponad 60-letniej historii firmy Jaga ostatnie dziesięciolecie dopisało ważny rozdział, którym są dynamiczne grzejniki hybrydowe. Zmiany klimatu i ewolucja technik budowlanych wymagają nowych, ekologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Najlepiej takich, które – tak jak hybrydowe jednostki Jaga – łączą wszystkie te funkcje.

Jak bardzo ten kierunek myślenia i działania jest bliski belgijskiemu producentowi, niech świadczy fakt, że już w 2014 roku Jan Kriekels prezentował polskim architektom takie rozwiązania w ofercie firmy (systemy Fresh i Oxygen, grzejniki Clima Canal). Wykład „Innovate or die”, wygłoszony 8 lat temu podczas otwarcia salonu Jaga Art Studio, był niczym performance na temat ekologii, konsumpcjonizmu i potrzebie zmiany. Celem tej zmiany dla firmy Jaga jest zapewnienie lepszego klimatu wewnątrz budynków bez szkody dla klimatu zewnętrznego. Środkiem do jej przeprowadzenia jest technologia hybrydowa (połączenie w jednym urządzeniu funkcji ogrzewania i chłodzenia), która idealnie odpowiada zarówno na zmiany klimatu, jak i ewolucję technik budowlanych, w tym m.in. zwiększanie szczelności budynków. Hybrydowe grzejniki Jaga działają w instalacjach, które nie wymagają spalania (kocioł), zapewniając odświeżający chłód bez kondensacji. Brak ognia to mniejsza emisja dwutlenku węgla, stosowanie przetwarzalnych materiałów - mniejsza ilość odpadów, a produkcja z poszanowaniem środowiska - mniejszy ślad ekologiczny.
Spotkanie z Janem Kriekelsem, to gwarancja wnikliwego spojrzenia na globalne problemy. W przypadku firmy Jaga spojrzenie to zawsze ma swój finał w postaci konkretnych rozwiązaniach. Tym razem będą to kolejne jednostki hybrydowe zachwycające efektywnością, funkcjonalnością i ultranowoczesnym designem. Niektóre z nich zaprezentowane zostaną podczas spotkania. Zapraszamy serdecznie!

 

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Zapisy pod linkiem: https://www.jaga.com.pl/spotkanie-jaga/

 

WAŻNE INFORMACJE:

Prelegent: Jan Kriekels, CEO Jaga NV

Temat: „Przyszłość energooszczędnego ogrzewania i chłodzenia z nowymi urządzeniami Jaga”

Termin: 2 marca 2023 r.

Godzina: 14.30

Miejsce: salon Jaga Art Studio, Warszawa, ul. Zwycięzców 28 (Galeria Saska Kępa)

 

 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe