

Sprawdź na własne oczy gogle wirtualnej rzeczywistości w Pasażu Grunwaldzkim
Co kryje się pod hasłem „wirtualna rzeczywistość”? Jak wykorzystać nową technologię? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas Playstation VR Roadshow w Pasażu Grunwaldzkim. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend 8-9 października.
Dwudniowe wydarzenie „Witaj w przyszłości grania” w Pasażu Grunwaldzkim to gratka dla wszystkich wielbicieli konsol i nowych technologii. Pierwsza taka okazja do samodzielnego przetestowania gogli wirtualnej rzeczywistości oraz gier. Co dzieje się w środku urządzenia?
To pokażą przedstawiciele polskiego oddziału Sony, którzy na czas eventu udostępnią 7 stanowisk z Playstation VR. Każda pozycja to zupełnie inna gra zapewniająca odmienne wrażenia i efekty. Do dyspozycji zainteresowanych będą dema takich gier jak: London Heist, VR Luge, RIGS, Into the Deep, Robinson: The Journey, Until Dawn: Rush of Blood, Battlezone oraz EVE Valkyrie.
PS VR to najnowszy produkt Sony Interactive Entertainment. Gogle pozwalają bez efektu sztuczności zanurzyć się w wirtualną rzeczywistość i poczuć się przez chwilę bohaterem danej gry. Urządzenie jest kompatybilne z konsolą Play Station 4, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego sprzętu. Posiadacze PS VR do końca roku 2016 będą mogli wybrać spośród 50 gier. Data premiery gogli została zapowiedziana na 13 października br.
Playstation VR Roadshow w Pasażu Grunwaldzkim w najbliższy weekend 8-9 października. Wydarzenie organizowane przez Play Station Polska i sklep Saturn odbędzie się w godzinach otwarcia centrum, przy głównym wejściu (poziom 0). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, możliwy tylko dla osób powyżej 12 lat.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
IF&B Mille Sapori dołącza do grona najemców MLP Pruszków II
2026.04.15Prąd zaczyna napędzać firmowe floty. Dostawczaki przyspieszają, ciężarówki nadal na starcie
2026.04.14City Point Okęcie z certyfikatem BREEAM Outstanding - wśród najlepszych obiektów logistycznych w Polsce
2026.04.13MLP Group wzmacnia swoje portfolio w Wiedniu drugim projektem logistyki miejskiej
2026.04.13Konsolidacja zmienia układ sił w europejskim sektorze recyklingu
2026.04.10Nowy dyrektor operacyjny w Monting Development
2026.04.08Nowy akumulator litowo-jonowy Exide EV1920S wzmacnia gamę Marine & Leisure
2026.04.08MLP Group wzmacnia portfel najemców. Nowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim.
2026.04.08Co druga firma handlowa prognozuje wzrost inwestycji w AI, a 54% liczy na wyższą sprzedaż. Przedsiębiorstwa finansowe z największą korektą
2026.04.02





