informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Stylowe podświetlenie i overclocking z Kingston FURY Beast DDR5 RGB
Kingston

Stylowe podświetlenie i overclocking z Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Technologie / 2022.05.23

Kingston Fury – gamingowy oddział Kingston Technology Company Inc., ogłosił dziś premierę pamięci Kingston FURY Beast DDR5 RGB. Linia Kingston FURY Beast może poszczycić się pierwszym modułem DDR5, który przekroczył prędkość 10000 MT/s. Ponadto najnowsza w ofercie pamięć DDR5 charakteryzuje się ulepszonymi efektami świetlnymi RGB, które zapewniają jasne i płynne podświetlenie. Zainstalowano w niej także radiator o nowej konstrukcji.

Kingston FURY Beast DDR5 RGB to doskonałe rozwiązanie pozwalające indywidualnie dostosować styl podświetlenia każdego z modułów. Dzięki oprogramowaniu Kingston FURY CTRL[1] użytkownicy mogą wybierać z biblioteki predefiniowanych wzorów i efektów lub ustawić własne, wyjątkowe efekty RGB. Wszystkie moduły Kingston FURY Beast DDR5 RGB są wyposażone w opatentowaną technologię Kingston FURY Infrared Sync Technology, która pozwala utrzymać efekty świetlne w idealnej synchronizacji. Wysoką optymalizację i bezpieczeństwo zapewniają certyfikat Intel XMP 3.0-Ready i certyfikaty najważniejszych producentów płyt głównych[2].

Szybkość modułów Kingston FURY Beast DDR5 RGB zaczyna się od 4800 MT/s, a zastosowanie technologii Plug N Play umożliwia automatyczne przetaktowywanie. W modułach o prędkości 5200 MT/s i szybszych włączane są profile Intel XMP 3.0, które blokują prędkość, timingi i napięcie. Zarówno weteranom gier, jak i początkującym graczom Kingston FURY Beast DDR5 RGB pozwoli zmaksymalizować wydajność w grach.

„Cieszymy się, że dodajemy Kingston FURY Beast DDR5 RGB do naszej linii pamięci” –  mówi Iwona Zalewska, DRAM business manager, Kingston EMEA. „Teraz wszyscy chcący korzystać z mocy DDR5 i kolorowych wizualizacji RGB, mogą cieszyć się jednym i drugim. Dodatkowo dodając do tego swój własny charakter” – podkreśla Iwona Zalewska.

Kingston FURY Beast DDR5 RGB jest dostępna w pojedynczych modułach w wersjach: 8 GB, 16 GB i 32 GB oraz w podwójnych zestawach do 64 GB, o szybkości do 6000 MT/s. Są one objęte gwarancją na cały okres eksploatacji oraz legendarną niezawodnością firmy Kingston.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe