informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Świąteczne zakupy w ETC Swarzędz

Świąteczne zakupy w ETC Swarzędz

Nieruchomości / 2021.12.22

To już ostatni dzwonek, by rozpocząć przygotowania do Świąt. W ETC Swarzędz każdy znajdzie wszystkie niezbędne rzeczy począwszy od artykułów spożywczych, a na wspaniałych prezentach kończąc. Centrum handlowe czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-21:00 (sklepy Intermarché oraz DEALZ już od 8:00), a w Wigilię do 13:30. 

ETC Swarzędz to doskonałe miejsce na zakupy. Szeroka oferta Centrum gwarantuje, że każdy znajdzie tu zarówno artykuły do przyrządzenia wigilijnych potraw, nowe kreacje na świąteczną kolację czy Sylwestra oraz wspaniałe upominki pod choinkę dla najbliższych. W ETC działają też punkty usługowe, w których można załatwić wszystkie przedświąteczne sprawy. 

 

W ETC Swarzędz zakupy zrobimy nawet na ostatnią chwilę. Wszystkie sklepy będą czynne codziennie w godz. 10:00-21:00 oraz w Wigilię do godz. 13:30. Niektóre lokale postanowiły też wydłużyć godziny pracy. Market spożywczy Intermarché oraz sklep DEALZ otwarty będzie już od godz. 8:00. 25 oraz 26 grudnia pasaż handlowy będzie zamknięty. Centrum zaprasza również w Sylwestra. 31 grudnia sklepy będą czynne od godz. 10:00 do 17:00. Wyjątkiem będzie ponownie Intermarché, w którym zakupy tego dnia zrobimy od 8:00 do 18:00. 

Lista sklepów z aktualnymi godzinami otwarcia aktualizowana jest na bieżąco, dlatego warto śledzić stronę internetową www.etcswarzedz.pl oraz profil ETC Swarzędz na Facebooku oraz Instagramie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe