informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Świąteczne zakupy w Galerii Zaspa

Świąteczne zakupy w Galerii Zaspa

Nieruchomości / 2021.12.22

Gwiazdka za pasem. Najwyższy czas, by rozpocząć przygotowania! Galeria Zaspa zaprasza na świąteczne zakupy. W pasażu handlowym znaleźć można wszystkie niezbędne rzeczy – począwszy od artykułów spożywczych, a na prezentach dla najbliższych kończąc. 

Galeria Zaspa to doskonałe miejsce na zakupy. To tu znajdują się sklepy i punkty usługowe, w których można załatwić wszystkie przedświąteczne sprawy. Market spożywczy, sklepy odzieżowe, z tekstyliami, piekarnie, cukiernie, drogerie, apteka, kwiaciarnia, pralnia, bank, fryzjer oraz salon kosmetyczny – to tylko część z nich. Do 24 grudnia na terenie zewnętrznym galerii działać też będzie stoisko z żywymi choinkami. 

W Galerii Zaspa zakupy zrobimy nawet na ostatnią chwilę. Wszystkie sklepy będą czynne także w Wigilię do godz. 13:30. 25 oraz 26 grudnia pasaż handlowy będzie zamknięty.

Aktualne informacje na temat funkcjonowania sklepów dostępne są na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych - na fanpage’u Galerii Zaspa na Facebooku oraz profilu na Instagramie.  

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe