

Światowy Dzień Zwierząt w CH Targówek!
Warszawskie centrum handlowe Targówek zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny – „Przyjaźń na cztery łapy”! Już w sobotę, 5 października odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach edukacyjnych ze specjalnie wyszkolonymi psami pracującymi w dogoterapii!
W najbliższą sobotę, 5 października, warszawskie centrum handlowe Targówek zaroi się od futrzanych przyjaciół! Z okazji Światowego Dnia Zwierząt przygotowano mnóstwo atrakcji dla całej rodziny!
Wydarzenie obfitować będzie w moc atrakcji! Odwiedzający centrum handlowe będą mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych „Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko”, których ideą jest przekazanie wiedzy na temat bezpiecznego kontaktu ze zwierzakiem. Poprzez zabawy i gry dzieci zostaną wprowadzone w świat czworonogów. Animatorzy nauczą odwiedzających tajników psiej mowy i potrzeb, by kontakt ze zwierzęciem był nawiązywany z szacunkiem, był bezpieczny dla obu stron i zaowocował prawdziwą przyjaźnią. W czasie warsztatów rodzicie będą mogli uzyskać informacje na temat szkolenia, żywienia, wyboru psa odpowiedniej rasy.
Na najmłodszych czekać będą gry i zabawy edukacyjne, specjalne okulary VR, dzięki którym dzieci będą mogły spojrzeć na świat oczami psa, malowanie pieskich tatuaży, nauka pierwszej pomocy przedweterynaryjnej czy wystawa promująca świadomą opiekę nad zwierzętami.
W ramach wydarzenia odbędzie się także zbiórka karmy dla kotów i psów na rzecz Fundacji KARUNA – Ludzie dla Zwierząt. Każdy uczestnik będzie miał okazję wesprzeć potrzebujące zwierzęta.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 października w godzinach od 12:00 do 18:00 w strefie obok perfumerii Douglas. Więcej informacji na temat wydarzeń oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/przyjazn-na-cztery-lapy-w-ch-targowek/.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
AGH oraz DXC Technology rozpoczynają strategiczną współpracę w obszarze AI i cyberbezpieczeństwa
2026.06.15CEVA Logistics rozwija niskoemisyjny transport drogowy w Polsce i Europie Środkowej
2026.06.15Partnerstwo zamiast transakcyjności. Branża nieruchomości o współpracy portali i pośredników
2026.06.15Przyszłość HR to ekosystem pracowniczy
2026.06.12Matexi Polska z sukcesem wyemitowało obligacje o wartości 105 mln zł
2026.06.12Aplikacje, turbiny i lodówka na insulinę – uczniowie zaprezentowali projekty podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci
2026.06.11Handel pod kreską. Tylko 18 proc. firm liczy na wzrost sprzedaży, a aż 36 proc. tnie inwestycje
2026.06.10Czego naprawdę oczekują pracownicy hybrydowi?
2026.06.09Matexi zaprasza na dni otwarte w gotowej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.06.09





