informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Systemowe rozwiązania G-U na targach BAU

Systemowe rozwiązania G-U na targach BAU

Wydarzenia / 2023.04.12

Grupa G-U – produkująca nowoczesne systemy do okien i drzwi – będzie obecna na największym wydarzeniu w branży budowlanej – targach BAU 2023, które odbędą się w dniach 17-22 kwietnia w Monachium. Zwiedzający targi będą mieli okazję poznać najnowsze produkty i systemowe rozwiązania marki G-U – prezentowane na stoisku 339 w hali C4.

Systemowe rozwiązania z jednego źródła

Grupa G-U jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań okienno-drzwiowych o wysokiej klasie antywłamaniowej oraz systemów wejść automatycznych i zarządzania budynkiem. Producent w swoim portfolio posiada m.in.: okucia, zamki, systemy ryglujące i systemy kontroli dostępu. Grupę G-U tworzą uznane marki, takie jak: G-U, BKS, FERCO, G-U Automatic i Ela-Soft. Filozofia G-U oparta jest na kompletnych rozwiązaniach systemowych: od mechanicznej kontroli dostępu po centralne systemy zarządzania budynkiem; od okuć okiennych po rozwiązania umożliwiające automatyczne sterowanie fasadą budynku.

Produkty i rozwiązania G-U sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w dużych obiektach, np. na lotniskach. Znajdują również zastosowanie w strefach funkcjonujących wewnątrz budynków, np. na parkingach podziemnych lub tarasach dachowych, które wymagają zastosowania wyspecjalizowanej grupy produktowej i wdrożenia odrębnych rozwiązań obiektowych. G-U w swoim portfolio ma idealnie dopasowane i kompatybilne produkty realizujące ideę architektury bez barier oraz rozwiązania, które w różnych obiektach budowlanych zapewniają użytkownikom optymalny komfort i bezpieczeństwo. Dlatego na tegorocznych targach BAU Grupa G-U, oprócz obecnego portfolio, zaprezentuje zwiedzającym innowacyjne rozwiązania z zakresu:

●       automatycznych systemów wejściowych,

●       drzwi ewakuacyjnych i obiektowych,

●       mechanicznych, elektronicznych i sieciowych systemów kontroli dostępu,

●       systemów zamknięć,

●       drzwi wejściowych,

●       okien i drzwi tarasowych,

●       elementów wielkopowierzchniowych i techniki fasadowej.

Wszystkie prezentowane na targach BAU produkty G-U zostały opracowane i wytworzone w zgodzie ze sloganem marki: Przewaga systemu: – Grupa G-U poprzez systemowe rozwiązania wspiera inwestorów, architektów i wykonawców – zarówno w realizacji nowych projektów budowlanych, jak i podczas renowacji czy modernizacji istniejących już obiektów. Nasze produkty są nieustannie ulepszane po to, aby sprostać wymaganiom rynku, a także nowym procesom produkcyjnym. W ten sposób proces okuwania, transport i montaż – na miejscu u klienta – są maksymalnie szybkie, proste i efektywne. Przekonają się o tym nasi goście na targach BAU 2023 – mówi Piotr Kosmowski, szef działu techniki i rozwoju G-U Polska.

BAU 2023 – miejsce odkryć najlepszych produktów

Choć dla klienta końcowego ważne są przede wszystkim takie kwestie, jak: dostępność konkretnego rozwiązania na rynku, design i estetyka, to np. w przypadku okna tak naprawdę najważniejszy jest jego ukryty element, czyli dobre okucie. Często właśnie to, co niewidoczne, umożliwia wygodne i prawidłowe korzystanie z danego produktu. Producent zaprezentuje również kompletne, systemowe rozwiązania, m.in. dla: budownictwa bez barier, dróg ewakuacyjnych i ratunkowych oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu kontroli dostępu. Przypomni także, że na systemowym podejściu do produktu korzystają nie tylko konstruktorzy, architekci czy inwestorzy, ale także klient końcowy. G-U na tegorocznych targach BAU pokaże, że nowoczesne obiekty budowlane – dobrze zaprojektowane, trwałe i spójne – składają się z nowoczesnych i kompletnych rozwiązań, m.in. z zakresu stolarki otworowej.

– Grupa G-U odkryje przed zwiedzającymi targi BAU, że nawet najlepsze produkty umożliwiają optymalne wykorzystanie swojego potencjału tylko wtedy, gdy działają w połączeniu – efektywnie i niezawodnie. Z tego powodu zawsze oferujemy naszym klientom inteligentne rozwiązania systemowe – pochodzące z jednego źródła – mówi Piotr Kosmowski.

Targi BAU to doskonałe miejsce, aby przypomnieć i udowodnić, że nowoczesne produkty – w tym okna i drzwi – są odpowiedzią zarówno na aktualne potrzeby rynku, jak i na indywidualne, zróżnicowane potrzeby klientów. Natomiast zadaniem producentów, jak i dostawców elementów niezbędnych do produkcji okien i drzwi, jest realizacja celów, takich jak stworzenie kompatybilnych i niezawodnie funkcjonujących produktów. Będzie je można zobaczyć na targach BAU w Monachium.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe