informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Szymon Mińczuk na stanowisku Retail Director w G City Europe  (dawniej Atrium European Real Estate)

Szymon Mińczuk na stanowisku Retail Director w G City Europe (dawniej Atrium European Real Estate)

HR / 2023.04.14

Z początkiem marca 2023 roku firma G City Europe (dawniej Atrium European Real Estate) zyskała nowego Retail Directora. To Szymon Mińczuk, który swoje blisko 20-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych budował m.in. w takich firmach, jak Caelum Development, GTC czy Echo Investment.

Szymon miał okazję realizować projekty w niemal wszystkich znanych formatach, od centrów wyprzedażowych poprzez retail parki, regularne centra handlowe aż po projekty  typu mixed-use. Bezpośrednio przed dołączeniem do G City Europe współtworzył projekt Browarów Warszawskich oraz odpowiadał za Galerię Młociny w Warszawie. Wykształcenie zdobył na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej oraz na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji.

Szymon Mińczuk zajmie się prowadzeniem działu leasingu i dalszymi procesami komercjalizacyjnymi portfela G City Europe w Polsce, mając pod opieką 9 centrów handlowych. Będzie raportował bezpośrednio do Michała Świerczyńskiego – nowego COO firmy.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe