

T-Mobile ma zakaz wysłania sms-ów do klientów Plusa namawiających do zmiany operatora
Sąd Okręgowy w Warszawie w celu zabezpieczenia roszczenia Polkomtelu przeciwko T-Mobile o zaniechanie niedozwolonych działań stanowiących czyny nieuczciwej konkurencji, zakazał T-Mobile wysyłania sms-ów namawiających klientów Plusa do kontaktu z przedstawicielami niemieckiego operatora w celu przeniesienia numeru do sieci T-Mobile.
Sąd uznał roszczenia Plusa za uprawdopodobnione i zakazał T-Mobile na czas przyszłego procesu wysyłania sms-ów nakłaniających klientów Plusa do kontaktu w celu przejścia do sieci T-Mobile. W związku z powyższym chcemy prosić wszystkich naszych klientów o kontakt z nami w przypadku otrzymania takiego lub podobnego sms-a nakłaniającego do kontaktu w celu zmiany operatora, wysłanego przez T-Mobile lub innego operatora działającego na polskim rynku.
źródło: plugsm/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





