

T-Mobile USA zwalnia i zamyka placówki - a to dopiero początek
Technologie / 2012.03.23
T-Mobile USA zlikwidowało ponad 1900 miejsc pracy, czyli około 5% wszystkich swoich pracowników, stało się to na skutek zamknięcia siedmiu call-centers. Spółka poinformowała również, że to nie koniec cięć i w najbliższych miesiącach planowane są kolejne. Wszystkie działania związane są z chęcią wyjścia Deutsche Telekom z amerykańskiegho rynku ( pamiętamy o nieudanej tranzakcji z AT&T).
T- Mobile USA informuje, że będzie miał teraz 17 centrów call-center ponieważ zmniejszyła się liczba klientów i nie ma potrzeby utrzymywania aż 24 ośródków, jest to również część większego planu restrukturyzacji spółki, T-Mobile USA planuje w tym roku m.in. wydać około 200 milionów dolarów na kampanię rebrandingową.
źródło: reuters/agdrtv24.pl
Najnowsze aktualności
Finanse
Elhurt Plus S.A. sprzedaje projekt magazynowy w Bochni. Nabywcą DL Invest Group
2025.12.23Nieruchomości
Konwersje nie wspierają rynku biur. Przeciwnie
2025.12.19Technologie
Trina Storage prezentuje Elementa 3 - nową generację wielkoskalowych magazynów energii o podwyższonym bezpieczeństwie, elastyczności oraz wartości systemowej
2025.12.19CSR
Baumit znów pomaga w ramach Szlachetnej Paczki
2025.12.18Nieruchomości
GH Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w inwestycji Orzechowa 2 na warszawskich Włochach
2025.12.18Wiadomości
Problemy z oprogramowaniem w polskim sektorze publicznym: co zmieniło się od czasu raportu NIK?
2025.12.18Wiadomości
Matexi Polska nawiązuje współpracę z Moovin Interiors
2025.12.18HR
Kogo będą zatrudniać firmy w 2026? Dyplom schodzi na drugi plan. 78% firm rekrutuje wg doświadczenia
2025.12.17Wydarzenia
G City Targówek zamienia się w filmowe Bikini Dolne
2025.12.16





