informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Targi lokalnych marek w Arkadach Wrocławskich

Targi lokalnych marek w Arkadach Wrocławskich

Wydarzenia / 2023.01.26

Firma deweloperska Develia zaprasza na jedne z najbardziej znanych targów rękodzieła w Ukrainie – Artishop.27 i 28 stycznia 2023 roku odbędzie się kolejna odsłona tego wydarzenia, podczas której zaprezentują się także polscy projektanci. Unikatowe, ręcznie tworzone przedmioty, a także strefa wymiany odzieży i biżuterii w duchu zero waste – to wszystko będzie można znaleźć w Arkadach Wrocławskich.

– To już druga odsłona Targów Artishop w przestrzeniach naszych obiektów komercyjnych. Na miejscu będzie można znaleźć oryginalną biżuterię, ceramikę oraz dodatki do domu tworzone w małych nakładach i z wysokiej jakości materiałów. Wydarzenie organizowane jest od 2010 roku w Ukrainie, jednak ze względu na aktualną sytuację zostało przeniesione do Polski. To właśnie przez zmianę lokalizacji oferta wydarzenia poszerzyła się i podczas targów można oglądać prace zarówno ukraińskich, jak i polskich projektantów

– komentuje Jagoda Najwer, junior marketing manager w Develia S.A.

Główną atrakcją wydarzenia będzie kiermasz, ale oprócz niego pojawi się także strefa w duchu zero waste, w której uczestnicy będą mogli wymieniać się odzieżą, biżuterią czy książkami. W ramach festiwalu powstanie także stoisko charytatywne, z którego 100% sprzedaży zostanie przeznaczone na wsparcie charkowskich wolontariuszy, którzy pomagają mieszkańcom miasta, dowożąc niezbędne do życia produkty.

–Artishop to spotkania na żywo z ludźmi o podobnych poglądach, ciekawe znajomości, unikatowe, ręcznie robione przedmioty, , ale także pomoc dla ukraińskich wolontariuszy, a wszystko to w miłej, twórczej atmosferze

– podkreślają Yana Starodubceva i Igor Avstanchykov, pomysłodawcy targów Artishop.

Projektanci i rzemieślnicy z Polski i Ukrainy będą czekali na gości w Arkadach Wrocławskich w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Lista wystawców dostępna jest na stronie: http://www.arkadywroclawskie.pl/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe