

Targi MEBLE POLSKA 2016
Targi MEBLE POLSKA to największe wydarzenie branży meblarskiej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców nie może zabraknąć polskiego lidera sprzedaży materacy – Fabryki Materacy JANPOL. Ze względu na obchodzony jubileusz – 25-lecie działalności, tegoroczna edycja będzie dla firmy szczególnie wyjątkowa.
Liczby mówią same za siebie: 4 dni, ponad 20 tysięcy wystawców z blisko 45 krajów. Jak co roku, Poznań stanie się europejską stolicą branży meblarskiej. Dla wystawców, Targi Meble Polska są synonimem spotkania biznesowego z klientami oraz kupcami z całej Europy. To idealna okazja, aby zaprezentować portfolio produktów, a w szczególności wprowadzane na rynek nowości. Dla odwiedzających, to prezentacja oferty polskiej branży meblarskiej, czyli szansa na zapoznanie się z kolekcjami na nowy sezon i spotkanie liderów rynku.
Fabryka Materacy JANPOL już kolejny rok z rzędu będzie miała przyjemność prezentować swe produkty, zarówno dla klienta ostatecznego, jak i branży hotelarskiej. Warto nadmienić, że na Targach premierę będą miały cztery nowe materace producenta. Połączenie innowacyjnych technologii oraz surowców to cecha, która charakteryzuje Fabrykę Materacy JANPOL od lat. Właśnie dlatego tkanina pokrowca, do której produkcji wykorzystano osad z włókien parzonej kawy to nie jedyny powód, dla którego warto odwiedzić stoisko firmy. Z okazji jubileuszu 25-lecia firma przygotowała wiele aktywności. Na miejscu będzie można zasmakować w kawie, parzonej przez profesjonalnych baristów oraz specjalnie przygotowanym sushi. Czas uświetni joga uśmiechu oraz sesja fotograficzna, a dla osób, które zdecydują się wziąć w niej udział producent przewidział specjalne upominki.
Targi MEBLE POLSKA to idealna okazja do świętowania jubileuszu. Takie wiodące wydarzenie, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim daje możliwość nawiązania kontaktów z nowymi klientami oraz utrzymania pozytywnych relacji z obecnymi. Z każdym rokiem, prestiż poznańskich Targów znacząco wzrasta, dlatego liderów polskiego rynku, w tym Fabryki Materacy JANPOL, nie może na nich zabraknąć.
źródło: janpol/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
67% pracowników bez wsparcia psychologicznego. W mniejszych firmach problem zdrowia psychicznego jest jeszcze większy
2026.01.08Jak będą sprzedawały się nowe mieszkania w 2026 roku
2026.01.081300 lamp Lena Lighting w zakładzie Polipak w Kijewie
2026.01.08Psychologia kolejek zrewolucjonizowała Call Center w 2025 roku niemal jak AI
2026.01.08MLP Group odpowiada na rosnący popyt budując 30 tys. mkw. powierzchni spekulacyjnej
2026.01.08Szymon Mińczuk nowym Chief Operating Officer w G City Europe
2026.01.08Scallier komercjalizuje nowy park handlowy w Darłowie
2026.01.07CEVA Logistics przejmie Grupę Fagioli i wzmocni pozycję na rynku logistyki projektowej
2026.01.07Mindaugas Pasilauskas nowym dyrektorem handlowym Girteki
2026.01.07





