informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Tomasz Zwarzany Dyrektorem Sprzedaży Amiblu

Tomasz Zwarzany Dyrektorem Sprzedaży Amiblu

HR / 2023.10.13

Z początkiem października Tomasz Zwarzany objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Amiblu w regionie East. Zwarzany posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych. Przez ostatnie dwa lata zajmował w Amiblu stanowisko Regional Sales Managera.

 

 

Swoją karierę w branży inżynieryjnej rozpoczął od kształtowania rynku sprzedaży w południowo-wschodniej Polsce dla jednego ze sztandarowych producentów prefabrykatów betonowych. W związku z realizacją wyznaczonych celów powierzono mu stworzenie biura handlowego, które prężnie działa do dnia dzisiejszego, aktualnie licząc kilkanaście osób.

W Amiblu Tomasz Zwarzany jest nastawiony na dostarczanie rynkowi skutecznych rozwiązań w obszarze systemów wodno-kanalizacyjnych, retencyjnych oraz ich automatyzacji. Wraz z zarządzanymi przez niego siłami sprzedaży, chce się skupić na długoletnich korzyściach płynących ze stosowania wysokiej jakości produktów GRP (Glass Reinforced Plastic). Zależy mu na dostarczaniu nie tylko samego produktu, ale odpowiednio dopasowanych, kompleksowych rozwiązań. Ponadto w dobie rosnących problemów z dostępem do wody, jego celem jest uświadamianie klientom potrzeby korzystania z metod wspierających efektywne gospodarowanie cennym surowcem, jakim jest woda. Następstwem takiego podejścia jest aktywne uczestniczenie nowego Dyrektora Handlowego w pracach Komitetu ds. Wody, utworzonego m.in. przez Amiblu Poland przy Federacji Przedsiębiorców Polskich.

Cieszy mnie, że powstała platforma, jaką jest Komitet ds. Wody, która zrzesza organizacje i przedsiębiorstwa z sektora wodnego i budowlanego. Celem inicjatywy jest czynny udział w pracach UE nad przyszłą, kompleksową strategią wodną. Nadchodzący kryzys wodny jest trudny do oszacowania, ale nie jest tajemnicą, że problem istnieje i trzeba zrobić wszystko, by go zatrzymać. Właśnie teraz ważą się przyszłe losy nie tylko Polski, czy Europy, ale całego świata. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, wymaga od nas podjęcia działań właśnie teraz, aby zapobiec czarnym scenariuszom w przyszłości – podkreśla Tomasz Zwarzany.

Amiblu jest renomowanym producentem i dostawcą rur, zbiorników oraz kształtek GRP znanych ze swojej wyjątkowo długiej żywotności oraz najwyższej jakości. Hasło przyświecające organizacji brzmi: „Szanujmy wodę tak, jak na nią zasługuje”.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe