informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
TomTom dostarczy innowacyjną nawigację dla globalnej linii BMW Motorrad

TomTom dostarczy innowacyjną nawigację dla globalnej linii BMW Motorrad

Moto / 2024.06.19

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił dziś, że dostarczy swój pakiet nawigacyjny do całej globalnej oferty motocykli BMW Motorrad. Dzięki temu zapewni użytkownikom innowacyjną, wbudowaną nawigację i poprowadzi ich przez podróż. Nowa linia BMW Motorrad zostanie wyposażona w mapy, nawigację oraz informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym firmy TomTom. Usługa będzie dostępna na całym świecie, zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Dzięki rozszerzonej współpracy, użytkownicy BMW Motorrad otrzymają najnowszy pakiet TomTom Navigation SDK for Automotive za pośrednictwem wyświetlacza na kierownicy i aplikacji BMW Motorrad Connected. Zapewni im to łatwe planowanie podróży, komunikację oraz bezpieczny i szybki dostęp do informacji, które są dla nich najbardziej istotne. Aby kierowcy nigdy nie przegapili żadnego zakrętu, aktualna funkcja prowadzenia po trasie TomTom, zapewnia instrukcje zakręt po zakręcie. Aplikacja umożliwia także dostęp do nawigacji w trybie offline. Rozwiązanie opracowane przy użyciu pakietu TomTom Navigation SDK, charakteryzuje się zwiększonym zasięgiem i dokładnością map. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie kierowcy, zapewniając niezawodną i satysfakcjonującą nawigację.

„Chcemy uczynić jazdę motocyklem bardziej ekscytującą, wygodną i bezpieczną poprzez poprawę jakości łączności i dostępności usług cyfrowych podczas jazdy”, powiedział Robert Hein, Head of ConnectedRide, BMW Motorrad. „Nasza współpraca z TomTom pomaga nam poprawić wrażenia z jazdy, zapewniając najbardziej aktualne mapy, informacje o ruchu drogowym i wiodącą w branży nawigację stworzoną specjalnie dla naszych użytkowników”.

„Od dziesięcioleci TomTom opracowuje rozwiązania, które poprawiają komfort jazdy motocyklistów”, powiedział Mike Schoofs, Chief Revenue Officer, TomTom. „TomTom z dumą dostarcza niezawodną technologię nawigacyjną do BMW Motorrad i kontynuuje współpracę, aby rozwijać technologie dla branży motocyklowej oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa i komfortu kierowców”.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe