informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
TomTom zasila system infotainment nowego Nissana LEAF

TomTom zasila system infotainment nowego Nissana LEAF

Moto / 2019.03.06

TomTom (TOM2) został wybrany przez firmę Nissan na dostawcę komponentów nawigacyjnych dla Nissana LEAF. TomTom dostarczy usługi TomTom Maps, TomTom Traffic i Online Search do nowego, ulepszonego systemu informacyjno-rozrywkowego NissanConnect, stosowanego teraz we flagowym pojeździe elektrycznym Nissana, będącego jednocześnie najczęściej sprzedawanym EV w Europie w 2018 roku.

Usługa TomTom Traffic dostarcza kierowcom Nissana LEAF dokładne informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i pomaga im skrócić czas podróży, a TomTom Online Search pozwala użytkownikom bezproblemowo wyszukiwać adresy, firmy lub istotne dla nich miejsca.

Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive, powiedział: „Doskonałą cechą naszej oferty jest to, że komponenty nawigacyjne TomTom działają od ręki i mogą być łatwo zintegrowane z systemami informacyjno-rozrywkowymi dostosowanymi do potrzeb producentów samochodów. Wspaniale jest pracować z firmą Nissan i oferować kierowcom bezproblemowe doświadczenia z jazdy.”

Nissan LEAF z nowym systemem informacyjno-rozrywkowym NissanConnect jest prezentowany na targach motoryzacyjnych w Genewie.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe