informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Toruńska Vita – nowa inwestycja Develii w stolicy
Toruńska Vita

Toruńska Vita – nowa inwestycja Develii w stolicy

Nieruchomości / 2021.11.18

Develia, jeden z największych deweloperów w Polsce, nie zwalnia inwestycyjnego tempa. Rusza właśnie przedsprzedaż 196 mieszkań w projekcie Toruńska Vita, nowej propozycji firmy na warszawskim Targówku.

W czteropiętrowym budynku o prostej, neomodernistycznej architekturze powstanie w sumie 196 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 105 m kw.) i przemyślanych rozkładach, umożliwiających wykorzystanie powierzchni w najbardziej efektywny sposób. Projekt charakteryzuje szeroka paleta dostępnych mieszkań - od kawalerek z aneksem sypialnym po przestronne, 4-pokojowe lokale. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych – ogródek. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi.

- Toruńska Vita to idealna propozycja dla ludzi młodych, którzy chcą mieć dostęp do możliwości, jakie oferuje duża metropolia. Bliskość obiektów sportowych i terenów zielonych sprawiają, że jest to również ciekawy wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Warto także zauważyć, że lokalizacja z dobrym dojazdem do innych części miasta, w okolicy z rozwiniętą infrastrukturą czyni z projektu Toruńska Vita atrakcyjną opcję inwestycyjną – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Mieszkańcy osiedla Toruńska Vita będą mogli korzystać z rozwiniętej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej Targówka – w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, placówki ochrony zdrowia, punkty usługowe, szkoły czy przedszkola. Bliskość wchodzącej w skład obwodnicy Warszawy Trasy Toruńskiej zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do innych dzielnic stolicy. Osoby preferujące transport publiczny mają do dyspozycji liczne linie autobusowe i tramwajowe, a w nieodległej przyszłości także II linię metra (stacja Kondratowicza). Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego stwarza idealne warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również boisko piłkarskie, pływalnia i lodowisko.

Ukończenie inwestycji Toruńska Vita planowane jest na I kwartał 2024 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Architekci Dawidczyk & Partnerzy.Ceny zaczynają się już od 9500 zł za metr kwadratowy.

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce. W ciągu 15 lat działalności firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie z 98 etapów inwestycyjnych – to ponad 13 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 700 tys. metrów kwadratowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe