informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Trwa nabór do Banku Ambitnej Młodzieży. Suma grantów wynosi aż 300 tys. zł

Trwa nabór do Banku Ambitnej Młodzieży. Suma grantów wynosi aż 300 tys. zł

CSR / 2018.04.30

Wystartował nabór do Banku Ambitnej Młodzieży – programu skierowanego do organizacji non-profit. Wystarczy prowadzić zajęcia dla młodzieży w wieku od 13 do 26 lat, które tematycznie nawiązują do rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, i zgłosić swój udział do 21 maja. Fundacja Banku Zachodniego WBK, organizator akcji, na realizację projektów przekaże aż 300 tys. złotych.

- Poprzez Bank Ambitnej Młodzieży chcemy wspierać organizacje, które na co dzień dbają o rozwój młodych ludzi – wspierają ich kreatywność, wyobraźnię i odwagę w realizacji własnych pasji. Szukaliśmy odpowiedniego kontekstu, w którym będziemy się poruszać. W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą odzyskania niepodległości za temat przewodni programu wybraliśmy właśnie tę okazję oraz postać Ignacego Paderewskiego, jego sylwetkę i twórczość w dobie walki o wolność – mówi Marzena Atkielska, Prezes Zarządu Fundacji Banku Zachodniego WBK.

  • Kto może wziąć udział w naborze?

Program grantowy Bank Ambitnej Młodzieży jest skierowany do instytucji budżetowych i organizacji społecznych non-profit posiadających osobowość prawną, które współpracują z młodymi ludźmi w wieku 13-26 lat. Ocenie merytorycznej podlegać będą tylko projekty, które wpisują się w hasła tej edycji konkursu, czyli „Ignacy Paderewski – sylwetka i twórczość w dobie walki o wolność” oraz „100-lecie odzyskania niepodległości”.

Organizacje, które spełniają warunki, mogą zgłaszać swój udział poprzez stronę internetową https://granty.fundacja.bzwbk.pl w terminie od 23 kwietnia do 21 maja br. Wybrane projekty zostaną dofinansowane kwotą łączną w wysokości 300 tys. zł. Natomiast jednorazowo organizacja może liczyć na kwotę do 10 tys. zł. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 19 czerwca.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na: https://fundacja.bzwbk.pl/2016/10/24/bank-ambitnej-mlodziezy/.

Wszelkie pytania związane z uczestnictwem w naborze można kierować pod adres: fundacja@bzwbk.pl.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe