informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Trwają zapisy na V edycję konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Trwają zapisy na V edycję konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Wydarzenia / 2021.09.03

Nowa lista dokumentów, kolejne funkcje i możliwości programu – o tym będą mówić eksperci w zakresie IT i sprzedaży podczas V edycji konferencji SaldeoSMART przeznaczonej dla dystrybutorów systemów dla księgowości, a także firm zajmujących się outsourcingiem IT. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw wymaganiom rynku i otoczenia prawnego.

Firma BrainSHARE IT – producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do automatyzacji działań, usprawniania pracy biur rachunkowych i firm oraz budowania efektywnej komunikacji z klientami biura – rozpoczęła zapisy na V edycję konferencji skierowanej do partnerów handlowych. Wydarzenie odbędzie się 30 września w formie online.

- Tegoroczna edycja to nie tylko kolejna okazja do wymiany doświadczeń, ale także możliwość poszerzania wiedzy o oprogramowaniu i zapoznania partnerów z nowymi funkcjami. Mamy nadzieję, że i tym razem formuła zdalna naszego spotkania okaże się owocna dla wszystkich uczestników – mówi Krzysztof Wojtas, prezes zarządu BrainSHARE IT, producenta programu SaldeoSMART. 

SaldeoSMART od kuchni

Podczas prelekcji uczestnicy będą mieli możliwość poznać SaldeoSMART od kulis. Dowiedzą się między innymi, jak wygląda wdrażanie nowych funkcji oraz sposób pracy nad rozwiązaniem. Ponadto, firma podzieli się własnym przepisem na sukces w trakcie pandemii. 

Nie zabraknie również omówienia planów na 2022 rok oraz objaśnień dotyczących nowych i dopiero planowanych funkcji związanych z pakietami Obieg dokumentów oraz Zarządzanie Biurem. Agendę konferencji dopełnią ciekawostki dotyczące marketingu i sprzedaży, podsumowanie sprzedaży za rok 2020 oraz rozdanie nagród dla 3 topowych partnerów.

- Naszym celem jest podpowiadanie skutecznych rozwiązań i wskazywanie dodatkowych korzyści, płynących chociażby z używania naszej aplikacji mobilnej, o czym handlowcy mogą opowiedzieć klientom. Nie zabraknie też czasu na dyskusje, które – jak liczymy – przyniosą konstruktywny feedback oraz kolejne pomysły – dodaje Krzysztof Wojtas z SaldeoSMART. 

Zapisy na konferencję ruszyły 1 września i potrwają do 29 września. Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram wydarzenia można znaleźć pod linkiem https://www.saldeosmart.pl/strefa-partnera/konferencja na stronie internetowej SaldeoSMART.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe