informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Ty też możesz pomóc – zbiórka krwi w ETC Swarzędz

Ty też możesz pomóc – zbiórka krwi w ETC Swarzędz

CSR / 2021.11.04

Krew ratuje życie. Niestety ostatnio ciągle jej brakuje. Dlatego ETC Swarzędz oraz Leroy Merlin zachęcają wszystkich mieszkańców gminy do podzielenia się tym życiodajnym płynem. Każdy będzie miał szansę pomóc potrzebującym już w najbliższą sobotę 6 listopada. W godzinach 09:00-14:00 na terenie parkingu centrum handlowego stanie specjalny krwiobus. 

Krew codziennie ratuje czyjeś życie. Dlatego tak ważne jest, by nigdy nie zabrakło jej w banku krwi. Zapobiec temu można wespierając Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Najbliższa ku temu okazja będzie w sobotę 6 listopada w ETC Swarzędz, gdzie w godzinach 9:00-14:00 niemal każdy będzie mógł wziąć udział w zbiórce krwi. To naprawdę nie boli, trwa około 5 minut, jest w pełni bezpieczne, a może pomóc wielu osobom! 

 

Aby pomóc trzeba jednak spełniać kilka wymagań tzn. być osobą pełnoletnią, która nie przekroczyła 65 roku życia i być zdrowym (czuć się dobrze, nie mieć objawów choroby itp.). Poza tym, na zabieg warto przyjść wypoczętym, po posiłku i odpowiednio nawodnionym. Najlepiej wypić wcześniej 1-1,5 litra płynów. Do krwiobusa należy wziąć też dokument potwierdzający tożsamość zawierający numer PESEL i zdjęcie. 

 

„ZBIÓRKA KRWI” organizowana jest przez Leroy Merlin i ETC Swarzędz we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania. Krwiobus zaparkuje pomiędzy ETC a Leroy Merlin w godz. 9:00-14:00. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe