informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Ulubieniec najmłodszych odwiedzi Promenadę! Weź udział w spotkaniu z Bingiem i zapewnij dziecku dzień pełen wrażeń

Ulubieniec najmłodszych odwiedzi Promenadę! Weź udział w spotkaniu z Bingiem i zapewnij dziecku dzień pełen wrażeń

Wydarzenia / 2024.03.18

Warszawskie centrum handlowe Promenada gwarantuje weekend pełen wrażeń! Już 23 i 24 marca do galerii zawita wesoły króliczek Bing, dobrze znany najmłodszym z popularnej animacji. Ciekawa świata maskotka zaprosi dzieci do wspólnej zabawy – w programie mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami!

Już w najbliższy weekend, warszawskie centrum handlowe Promenada odwiedzi Bing - bohater jednej z ulubionych dziecięcych animacji. Przygody tego ciekawskiego, trzyletniego króliczka przypominają codzienność pociech w jego wieku. Najmłodsi chętnie przyglądają się perypetiom bohatera, a sami jednocześnie uczą się poznawać nowe emocje i reagować na nieznane doświadczenia.

Tych, którzy 23 i 24 marca odwiedzą Promenadę czeka moc wrażeń! W programie pełnym atrakcji znalazły się m.in. zabawy zręcznościowe, takie jak kręgle czy łowienie kaczuszek, frajda w dmuchanym, kolorowym zamku, a także sprawdzenie swojej pamięci w grze memory. Wydarzenie będzie również gratką dla małych artystów – w specjalnej strefie kreatywnej najmłodsi będą mogli przygotować własne uszy Binga! Dzieci będą mieć szansę osobiście poznać ulubioną postać i zapozować wspólnie na stanowisku fotograficznym!

To nie koniec atrakcji! Wydarzenie będzie trwało przez cały weekend, od 11.00 do 19.00. W tych godzinach na maluchów czekają wspólne zabawy, animacje i konkursy z nagrodami! Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej centrum.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe