

Uroczyste otwarcie pierwszego elektromarketu Media Expert w Gdańsku i Trójmieście
Już 8 kwietnia, w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku odbędzie się uroczysta, pełna atrakcji i niespodzianek inauguracja działalności sieci Media Expert w Trójmieście.
„Inauguracja obecności sieci Media Expert w Gdańsku to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń całego 2016 roku. Mamy nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami miasta oraz regionu stosownie uczcimy ten wyjątkowy dzień. Zaplanowaliśmy niespodzianki, atrakcje, koło fortuny, konkursy z nagrodami i oczywiście - wyjątkowe promocje. Jestem przekonany, że każdy, kto zechce osobiście odwiedzić nasz elektromarket 8 kwietnia, nie będzie zawiedziony. Zaskoczymy nie tylko cenami!” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.
Warto podkreślić, że otwarcie elektromarketu Media Expert wygenerowało również zapotrzebowanie na pracowników. „W kontekście najbliższego otwarcia w Gdańsku, ale i naszych planów oraz aktywności w całym regionie, dysponujemy wakatami na stanowiska specjalistów ds. sprzedaży. Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronęwww.mediaexpert.pl . Gwarantujemy ciekawą pracę na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość doskonalenia zawodowego.” – dodaje Mystkowski.
Przypomnijmy - Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od 14 lat, dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa niemal 400 elektromarketów, które są rozlokowane w ponad 320 polskich miastach.
Z wyjątkowych, inauguracyjnych promocji cenowych oraz przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać w dniu otwarcia Media Expert - już od godziny 7 rano. „Chcemy, aby wszyscy uczestnicy naszego święta byli zadowoleni i czuli się wyjątkowo. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń z innych miast w Polsce, dołożymy wszelkich starań, aby naszych klientów pozytywnie zaskoczyć.”– dodaje Mystkowski.
Uroczyste otwarcie:
- 8 kwietnia 2016 r., godz. 7.00., Media Expert, CH Auchan, ul. Szczęśliwa 3, Gdańsk.
źródło: me/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20Matexi Polska wprowadza do oferty unikalną inwestycję Apartamenty Józefińska 16
2026.05.20Biustowniczki w G City Targówek – bezpłatne badania USG piersi dla młodych warszawianek
2026.05.19EFL: mimo spadku rynku zielonych aktywów, popyt na wybrane rozwiązania energetyczne rośnie
2026.05.19Butikowe inwestycje – trend, dla tych, którzy szukają jakości i klasy
2026.05.19Najlepsze marki, projekty i ludzie na rynku nieruchomości. Konkurs WIZJERY’26 rozstrzygnięty
2026.05.18CEVA Logistics publikuje Raport CSR za 2025 rok – kluczowe osiągnięcia
2026.05.18Historyczny Night Longest Drive na pasie startowym lotniska Poznań Airport. Zwyciężył David Shinto.
2026.05.16





