informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Urządzenia elektroniczne w firmie, hotelu, restauracji? Napraw wszystkie urządzenia w jednym miejscu. Koniec z zastanawianiem się, jak poradzić sobie z uszkodzonym sprzętem

Urządzenia elektroniczne w firmie, hotelu, restauracji? Napraw wszystkie urządzenia w jednym miejscu. Koniec z zastanawianiem się, jak poradzić sobie z uszkodzonym sprzętem

CSR / 2021.05.25

Wyobraź sobie, że jesteś szefem, a twoją firmę dotyka prawo serii – uszkodziły się  cztery laptopy, telewizor wyświetlający oferty dla klientów nie włącza się, a ekspres nagle przestał spieniać mleko i nawet nie możesz na osłodę napić się ulubionej latte. Co zrobić, aby wszystko szybko wróciło do normy? Najlepiej poszukać firmy, która cię odciąży i kompleksowo naprawi każdy twój sprzęt.

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością zakupu całego mnóstwa elektroniki użytkowej. W każdej firmie używane są nie tylko laptopy czy sprzęt biurowy, ale też ekspresy do kawy, lodówki, zmywarki czy telefony komórkowe, a w przypadku hoteli - także telewizory. Warto pomyśleć nad tym, aby kompleksową obsługę takich sprzętów zlecić jednej firmie. Jakie są z tego korzyści?

Przede wszystkim – wszystko w jednym miejscu. Nie musisz tracić czasu na zgłaszanie każdego sprzętu do osobnego serwisu, albo, co gorsza – jeżdżenie do serwisów osobiście. Twoja rola kończy się na zgłoszeniu usterki na infolinię firmy i przygotowaniu sprzętu do odbioru przez kuriera lub przedstawiciela firmy.

Sprzęt zastępczy – na czas naprawy możesz otrzymać urządzenie zastępcze, a to sprawi, że twoi pracownicy będą mogli pracować jak dotychczas i brak sprzętu nie zdezorganizuje pracy w twojej firmie.

Opiekun projektu – obsługą twojej firmy zajmie się tylko jeden pracownik i będziesz mógł się z nim kontaktować niezależnie od tego jaki sprzęt zamierzasz zgłosić na naprawę. Nie będziesz odsyłany i przekierowywany bez końca – wyznaczona osoba zawsze będzie do twojej dyspozycji w sprawach napraw.

Komu warto zaufać?

Usługę kompleksowej obsługi w zakresie napraw sprzętu elektronicznego używanego w przedsiębiorstwach oferuje między innymi QUADRA-NET, która jest jedną z wiodących firm w branży. Warto zatem przyjrzeć się warunkom jakie oferuje. Poza wymienionymi wyżej korzyściami, QUADRA-NET oferuje także szybkość reakcji na zgłoszenie, terminowość wykonania naprawy, oraz jasną i przejrzystą umowę – wszystko to można wyczytać na ich stronie internetowej www.quadra-net.pl  

Jeśli więc myślisz o tym, aby ktoś całościowo zadbał o sprzęty użytkowe w twojej firmie, sprawdź ofertę firmy QUADRA-NET i warunki jakie proponują. Oddaj swoje sprzęty w dobre ręce.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń pod numer +48 61 853 44 44  lub wyślij zapytania na adres e-mail monika.ksiazek@quadra-net.com.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe