informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Uwalnianie wiedzy - szósta konferencja Fujitsu Imaging Channel Conference

Uwalnianie wiedzy - szósta konferencja Fujitsu Imaging Channel Conference

Wydarzenia / 2014.05.27

Od 20 do 22 maja Fujitsu było gospodarzem szóstej konferencji dla partnerów handlowych w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W wydarzeniu pod hasłem „Document and Digitize: Free Knowledge" wzięło udział prawie 300 ekspertów z 47 krajów regionu EMEA. Przedstawiciele PFU ujawnili najnowsze informacje o firmie i zaprezentowali skanery dokumentów Fujitsu. Przedstawiciele różnych branż, takich jak finanse i budownictwo, podzielili się cennymi spostrzeżeniami dotyczącymi użytkowania w różnych warunkach. Jedenastu partnerów handlowych otrzymało specjalne nagrody w kilku kategoriach.

Fujitsu zaprosiło dystrybutorów, niezależnych twórców oprogramowania (ISV), sprzedawców, użytkowników biznesowych i producentów, aby umożliwić im zapoznanie się z najnowszymi trendami i perspektywami biznesowymi na rynku digitalizacji dokumentów. Głównym tematem konferencji było przekształcanie obrazów w przydatne źródła informacji poprzez włączanie ich w obieg elektroniczny, w celu wykorzystania zawartej w nich wiedzy.

W swojej mowie inauguracyjnej Mike Nelson, General Manager for Sales and Marketing w PFU Imaging Solutions Europe Ltd., wyjaśnił dlaczego skanowanie dokumentów wciąż jest istotne i jak PFU będzie współpracować ze społecznością partnerów przy kształtowaniu nowych perspektyw oraz zapewnianiu wzrostu rynku zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Jednym z głównych punktów było wystąpienie naukowca z NASA, dr. Garry’ego E. Hunta. Wyjaśnił on, że sama technologia nie wystarcza, by podbić „papierową górę”. Ważniejsze są zmiany kultury korporacyjnej, procesów biznesowych oraz metod pracy, które ostatecznie doprowadzą do poprawy wyników biznesowych i finansów. Inna prelekcja, wygłoszona przez dr. Lestera Russella, poświęcona była przetwarzaniu obrazów w branży opieki zdrowotnej. Global Chief Medical Officer w Fujitsu Healthcare & Life Sciences opisał zastosowanie digitalizacji do wykorzystania big data, a także wskazał korzyści, jakie przynosi ona pacjentom i personelowi medycznemu.

Tak jak podczas poprzednich konferencji Imaging Channel, specjalny punkt poświęcono dobroczynności. Tegoroczna darowizna zostanie przekazana na Fundusz Dziecięcy Nelsona Mandeli: Szpital Dziecięcy Nelsona Mandeli.

Organizując ICC 2014 w Abu Dhabi Fujitsu podkreśliło swoje zaangażowanie na rynku Bliskiego Wschodu oraz wsparło nowe perspektywy biznesowe partnerów ze wszystkich krajów.

„Wykorzystaliśmy naszą szóstą konferencję Fujitsu Imaging Channel, by pokazać partnerom jak możemy współpracować, aby rozszerzyć i rozwinąć rynek na nowych obszarach” — powiedział Mike Nelson. „Nasze hasło »Document and Digitise: Free Knowledge« zostało powołane do życia przez klientów współpracujących z nami, którzy zademonstrowali nowe aplikacje do odczytywania dowodów tożsamości, do obsługi klienta w bankowości i do telekomunikacji. To jest dokładnie ten rodzaj informacji, którego potrzebują nasi partnerzy handlowi, by znaleźć nowe możliwości biznesowe, a reakcje były bardzo pozytywne”.

 [[[zdjecie,99,duze]]]

A zwycięzcą został…

Zgodnie z tradycją Fujitsu uhonorowało partnerów o szczególnych osiągnięciach oraz udane projekty nagrodami Fujitsu Imaging Channel Award w następujących kategoriach:

Najlepszy projekt: administracja (usługi)

 • Al Khalili United Enterprises LLC – Royal Oman Police, Oman

Najlepszy projekt: administracja

 • Perfect Business Systems – Ghana Social Security Network Insurance Trust, Ghana

Najlepszy projekt: służba zdrowia

 • Ricoh Sverige – Vastra Gotlands, Szwecja

Najlepszy projekt: usługi komunalne

 • Abdulla Fouad Co. Ltd. – Ministerstwo Wody i Elektryczności, Arabia Saudyjska

Najlepszy projekt: prawo

 • Ricoh (UK) Limited – Eversheds, Wielka Brytania

Najlepszy projekt: finanse

 • K7 IT-Solutions GmbH – Sparkassen, Niemcy

Najlepszy projekt: edukacja

 • Computer Prodotti S.A.S. – biblioteki publiczne Rzymu i regionu Lazio, Włochy

Najlepszy projekt: telekomunikacja

 • eDoc – Mobily, Arabia Saudyjska

Najlepszy projekt: logistyka

 • Adehis – belgijskie prawo jazdy, Belgia

Nagrody specjalne:

Partner roku ScanSnap

 • ATOM Options Computers, Dubaj

Najbardziej innowacyjna integracja skanerów sieciowych

 • INDRA, Hiszpania

źródło: fujitsu/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe