informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Vaillant najlepszą marką budowlaną w 2020 roku!

Vaillant najlepszą marką budowlaną w 2020 roku!

Nagrody / 2020.07.27

Marka Vaillant zwyciężyła w rankingu Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii pomp ciepła.  Tytuł Budowlanej Marki Roku jest przyznawany od 2001 roku przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku sp. z o.o. – na podstawie ogólnopolskich wyników badań przeprowadzanych wśród budowlanych firm wykonawczych.

Celem projektu badawczego Budowlana Marka Roku jest wyłonienie najlepszych zdaniem fachowców marek związanych z materiałami budowlanymi. Wskazane przez nich firmy zostają uhonorowane tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach.

Przeprowadzane regularnie w pierwszym kwartale każdego roku badanie pozwala w miarodajny sposób wytypować firmy cieszące się największym uznaniem w branży, a także śledzić zmiany w preferencjach rynkowych odbiorców. Aby wyłonić Laureatów Budowlanej Marki Roku, firma ASM przeprowadziła łącznie 2 779 wywiadów z wykonawcami.

Vaillant wyróżniony Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Marka Vaillant jest zwycięzcą w segmencie pomp ciepła. Fachowcy ocenili, że to „Marka o najlepszej relacji ceny do jakości”. Firma została ponadto wyróżniona w kategoriach „Marka o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją” oraz „Marka najczęściej stosowana”.

Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w kategorii pomp ciepła jest dla nas niezwykle cenny. To bardzo rozwojowa kategoria, rynek pomp ciepła przeżywa obecnie prawdziwy rozkwit, a klienci poszukują sprawdzonych i pewnych rozwiązań. Cieszymy się, że produkowane przez nas urządzenia – energooszczędne, należące do rozwijającego się dynamicznie rynku OZE w Polsce – wyróżniają się jakością i zdobywają ich przychylność. Nagroda jest tym cenniejsza, że jest przyznawana na podstawie spontanicznych wskazań fachowców – mówi Mariusz Stec, dyrektor marketingu i szkoleń, Vaillant.

Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Marka jest obecna w Polsce od 1992 roku. Oferuje klientom na całym świecie ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze i wentylacyjne wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii (OZE). Pompy ciepła marki Vaillant reprezentują technologię bezpieczną dla środowiska. Cechują się wysoką efektywnością energetyczną, a także są zgodne z założeniami programu Czyste Powietrze.

To już kolejny rok, kiedy nasza firma znalazła się w przygotowanym przez ASM rankingu. Laureatami tego zestawienia zostaliśmy również w 2014, 2016 oraz 2017 roku. Zarówno tegoroczne, jak i poprzednie wyróżnienia dowodzą słuszności strategii firmy stawiającej na jakość produktów i silne wsparcie naszych partnerów. Jednocześnie jest to dla nas czynnik motywujący do dalszej pracy na rzecz firm partnerskich i klientów końcowych – mówi Mariusz Stec, dyrektor marketingu i szkoleń, Vaillant.

Więcej informacji na temat działalności marki Vaillant, a także proponowanych przez nią rozwiązań i produktów znajduje się na stronie Vaillant.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe