informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Volkswagen Bank ma propozycję dla fanów rajdów WRC z udziałem Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka

Volkswagen Bank ma propozycję dla fanów rajdów WRC z udziałem Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka

Finanse / 2023.07.31

Volkswagen Bank rozszerza gamę kart Visa o limitowaną edycję z wizerunkami Mikołaja „Miko” Marczyka, czyli jednego z najzdolniejszych rajdowców młodego pokolenia i pilota Szymona Gospodarczyka. Miko Marczyk wraz Szymonem Gospodarczykiem od kilku lat rywalizują na najważniejszych arenach międzynarodowych, jeżdżąc modelem marki Škoda Fabia Rally2 evo. Udział w rajdach i możliwość mierzenia się z najlepszymi nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie partnerów, m.in. Volkswagen Financial Services. Oferta jest dostępna dla obecnych i nowych klientów indywidualnych, beneficjentów usług w ramach konta osobistego w Pakiecie Standard z kartą Visa lub w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold.

Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services) po raz kolejny robi ukłon w stronę miłośników motoryzacji, poszerzając katalog kart debetowych. Tym razem o limitowaną edycję z wizerunkami Mikołaja „Miko” Marczyka – najmłodszego w historii rajdowego mistrza Polski oraz pilota Szymona Gospodarczyka. Do tej pory klienci mogli wybierać wzory kart, na których były prezentowane największe klasyki Grupy Volkswagen (np. VW Beetle), jak i najnowsze modele aut elektrycznych (np. Porsche Taycan czy VW ID. Buzz)

W ramach Volkswagen Bank przygotowaliśmy limitowaną ofertę, którą kierujemy zwłaszcza do największych rajdowych fanów, aby w wyjątkowy sposób mogli dać wyraz swojej pasji. Oferujemy karty debetowe Visa z wizerunkami Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka, które są funkcjonalne, a dodatkowo będą stanowić nietuzinkową ozdobę portfela – komentuje Ronald Kulikowski, Dyrektor Zarządzający Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Gratka dla największych fanów rajdów WRC

Volkswagen Bank przygotował ponadto wyjątkową gratkę dla fanów rajdowego duetu. Jest nim drobny upominek od Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka przeznaczony dla klientów, którzy otworzą Konto osobiste w Pakiecie Standard z kartą Visa lub w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold i wybiorą wzór z wizerunkami rajdowców. Co więcej, już wkrótce posiadacze limitowanej edycji karty będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek w ramach promocji w firmowym sklepie www.mikomarczyk.pl.

Rachunek dla każdego w Volkswagen Bank

Konto osobiste e-direct w Pakiecie Standard z kartą Visa jest bezpłatne niezależnie od transakcji i wpływów. Klienci zyskują szereg benefitów, gdyż mają zagwarantowane 0 zł za założenie i prowadzenie rachunku, pierwsze 250 przelewów, bezprowizyjne wypłaty z bankomatów w ramach sieci Planet Cash w całym kraju, ubezpieczenie w Pakiecie Podstawowym, a także wydanie, wznowienie i obsługę karty Visa.

Natomiast konto osobiste e-direct w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold – to oferta premium z bogatą paletą przywilejów, np. bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i Europie, szeroki zakres ubezpieczenia w Pakiecie Złotym i darmowe przewalutowanie transakcji zagranicznych, dokonanych w dowolnej walucie obcej. Wydanie, obsługa i wznowienie karty są także bezpłatne.

Volkswagen Bank zapewnia wszystkim klientom dostęp do rachunku przez bankowość internetową i aplikację mobilną. Ponadto użytkownicy kart Volkswagen Bank mogą zyskać liczne benefity przy płatności kartą w Visa Benefit Program.

Więcej informacji o karcie z wizerunkami Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka znajduje się na stronie Volkswagen Financial Services.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe