informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Volkswagen Bank na targach caravaningowych Caravans Salon Poland

Volkswagen Bank na targach caravaningowych Caravans Salon Poland

Moto / 2022.11.14

Volkswagen Bank wziął udział w V edycji targów caravaningowych Caravans Salon Poland. Wydarzenie odbyło się w weekend 21-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jak podkreślają przedstawiciele banku, była to prawdziwa gratka dla pasjonatów kamperów, przyczep i podróżowania.

Targi caravaningowe Caravans Salon Poland na stałe wpisały się w krajobraz wydarzeń skierowanych do miłośników bliskich i dalekich podróży. Tegoroczna, piąta edycja obfitowała w szczególne atrakcje. Przez 3 dni trwania targów zwiedzający mogli podziwiać ponad 400 pojazdów, które rozmieszczono w pięciu pawilonach wystawienniczych. Każdy odwiedzający, niezależnie czy szukał nowego kampera lub przyczepy, mógł znaleźć coś dla siebie.

W gronie wystawców znaleźli się Volkswagen Bank i Volkswagen CityMotors Gdańsk, którzy przygotowali dedykowaną przestrzeń o wielkości 300 m2. Na stoisku – które ze względu na swoje rozmiary przypominało małe miasteczko – uczestnicy targów mogli podziwiać nietuzinkowe pojazdy oraz ciekawe rozwiązania kempingowe, a także zapoznać się z ofertą Volkswagen Bank.

Z wielką przyjemnością uczestniczyliśmy w Caravans Salon Poland, czyli największych targach caravaningowtch w Polsce. Przy naszym stoisku rozmawialiśmy o produktach finansowych, które pozwalają zrealizować plany i marzenia. Warto w tym miejscu wymienić nasz kredyt gotówkowy z pełnym procesem on-line, konto osobiste oferowane przez nas za 0 zł, a także konto z kartą Visa GOLD, która w pakiecie ma brak opłat za przewalutowanie transakcji zagranicznych czy bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i Europie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także nasze karty Visa, które oferujemy z wizerunkami kampera Volkswagen California, ale także z VW ID. Buzz czy kultowym już Volkswagenem T1, czyli tzw. „Bulli” – podkreśla Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Od 3 lat jednym z nurtów naszej sprzedaży są fabrycznie zabudowane samochody kempingowe typu California, Grand California i Caddy California. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją koncepcyjnych i niepowtarzalnych kampervanów. Egzemplarze, które wyjeżdżają spod naszych skrzydeł, są perełkami i białymi krukami na rynku. Jesteśmy jednym z niewielu dealerów marki Volkswagen Dostawcze w Europie z tak kompleksową ofertą, a tym samym liderem sprzedaży tego typu pojazdów w Polsce – dodaje Marcin Hasske, Dyrektor Sprzedaży w CityMotors, Autoryzowanym Dealerze marki Volkswagen.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty bankowe Visa, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. W 2022 roku bank nawiązał współpracę z Ardor Auctions, czyli jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe