informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Volkswagen Bank promuje „Pakiet dla przedsiębiorczych za zero!” i Lokatę Efekt na nowe środki

Volkswagen Bank promuje „Pakiet dla przedsiębiorczych za zero!” i Lokatę Efekt na nowe środki

Finanse / 2023.05.19

Volkswagen Bank przygotował dla przedsiębiorców specjalną promocję „Pakiet dla przedsiębiorczych za zero!”. Ponadto oferuje Lokatę Efekt na nowe środki, której oprocentowanie wynosi nawet 6,25%. To ukłon w stronę klientów biznesowych banku, którzy poszukują sposobu na proste i efektywne zarządzanie swoimi środkami finansowymi.

0 zł za prowadzenie rachunku firmowego

Volkswagen Bank, dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services, poinformował o specjalnej promocji o nazwie „Pakiet dla przedsiębiorczych za zero!”. Jest ona skierowana do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie lub wspólnoty mieszkaniowe. W ramach oferty wystarczy założyć rachunek bankowy Plus Konto Biznes i cieszyć się bezpłatnym prowadzeniem konta (0 zł) przez 12 miesięcy. Promocja trwa od 01.03.2023 r. do 28.02.2024 r.

Plus Konto Biznes, dzięki karcie Visa Business, umożliwia bezpieczne i szybkie dokonywanie rozliczeń i zarządzanie wydatkami a jednocześnie korzystanie z licznych benefitów. Do jednego rachunku firmowego można wydać kilka kart – których wydanie i wznowienie nic nie kosztuje. Posługiwać się nimi może posiadacz konta lub, jeśli zajdzie taka potrzeba, także osoby wskazane przez niego jako pełnomocnicy. Co ciekawe, karty płatnicze Visa Business dostępne są z wizerunkami kultowych aut a także najnowszych elektryków z Grupy Volkswagen. Wśród benefitów do kart Visa Business należy wymienić: bezpłatna automatyczna windykacja należności i wsparcie ekspertów, brak opłat za przewalutowanie transakcji zagranicznych wykonanych w walucie Euro na PL, zniżki przy płatności kartą w programie Visa benefit, jak również ubezpieczenie w Pakiecie Biznes

Lokata Efekt – nawet 6,25%

Posiadacze Plus Konta Biznes, którzy liczą na więcej, mogą skorzystać z Lokaty Efekt na nowe środki. Minimalna kwota wynosi 1000 zł. Lokatę można dostosować do własnych potrzeb, zakładając ją na okres od 30 do 59 dni (oprocentowanie: 6%), na okres 60-89 dni (6,15%) lub od 90 do 179 dni (wtedy oprocentowanie wynosić będzie 6,25%). Odsetki każdorazowo naliczane są po upływie lokaty.

– Dla naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy na wiosnę atrakcyjne promocje. W ramach „Pakietu dla przedsiębiorczych za zero!” można skorzystać z rachunku za 0 zł, a dzięki Lokacie Efekt na nowe środki ulokować swoje oszczędności na wysoki procent. Oferujemy wygodne w obsłudze i profesjonalne rozwiązania bankowe, które z każdym miesiącem cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów, za co chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Windykacja automatyczna w systemie Vindicat

Volkswagen Bank, dzięki współpracy z firmą Vindicat, oferuje w ramach promocji „Należy Ci się wsparcie” bezpłatną usługę odzyskiwania należności z tytułu niezapłaconych faktur https://dlugi.vcat.pl/. Windykacja automatyczna to nie tylko propozycja korzystna finansowo. Skorzystanie z robota windykacyjnego może usprawnić i usystematyzować procesy windykacyjne w firmie.

Robot korzysta ze specjalnego scenariusza windykacji. Krok po kroku, systematycznie i konsekwentnie, realizuje aż 10 działań windykacyjnych. Windykacja online w systemie www.vindicat.pl pozwala na odzyskiwanie pieniędzy bez wychodzenia z domu. System kompleksowo przeprowadza przez całość procesu windykacji – od etapu polubownego aż po ewentualną egzekucję. Umożliwi również wygenerowanie wielu gotowych do użycia i spersonalizowanych dokumentów windykacyjnych.

System jest jednym z elementów ekosystemu usług dodanych, który odpowiada na potrzeby klientów firmowych. Naszym celem jest ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia działalności gospodarczej. Dlatego w ich ręce oddajemy skuteczne narzędzie online, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą zachować płynność finansową – dodaje Bogusław Bieda, Prezes Zarządu Vindicat.pl.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty bankowe Visa, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. W 2022 roku bank nawiązał współpracę z Ardor Auctions, czyli jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji, jak również z ITCARD, dzięki czemu klienci indywidualni banku mogą bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów Planet Cash.

Więcej informacji o ofercie Volkswagen Bank można znaleźć na stronie internetowej instytucji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe