informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Volkswagen Bank z bezpłatnymi bankomatami Planet Cash

Volkswagen Bank z bezpłatnymi bankomatami Planet Cash

Finanse / 2023.01.17

Volkswagen Bank, dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services, nawiązał współpracę z ITCARD. W ramach umowy klienci indywidualni banku posiadający konto e-direct mogą od grudnia 2022 r. bezpłatnie wypłacać gotówkę w sieci bankomatów Planet Cash. Firmy planują w przyszłości dalsze zacieśnianie współpracy.

Volkswagen Bank, działający w ramach Volkswagen Financial Services, specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej. Oferuje m.in. konta firmowe i detaliczne, lokaty, karty bankowe Visa, kredyty samochodowe i gotówkowe, w tym także linię produktów bankowych dla klasycznej motoryzacji. W 2022 roku bank nawiązał współpracę z Ardor Auctions, czyli jedynym w Polsce domem aukcyjnym dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji.

Bank poinformował o rozpoczęciu współpracy z firmą ITCARD, właścicielem sieci bankomatów Planet Cash. Na mocy umowy klienci Volkswagen Bank, którzy posiadają konto osobiste e-direct z kartą Visa, mogą od grudnia 2022 r. korzystać bezpłatnie ze wszystkich bankomatów należących do sieci Planet Cash. Łącznie to ponad 4 tys. urządzeń zlokalizowanych w całym kraju.

Współpraca z partnerem ITCARD to kolejny, ważny krok milowy dla naszego banku jako instytucji, której celem jest dostarczanie nowoczesnych i wygodnych rozwiązań finansowych. Miło nam poinformować, że nasi klienci od grudnia ubiegłego roku zyskali dostęp do 4 tysięcy bankomatów należących do sieci Planet Cash. Dzięki temu mogą swobodnie, w zależności od potrzeb, dysponować własną gotówką. Jesteśmy przekonani, że współpraca z ITCARD będzie rozwijana w przyszłości i jeszcze nie raz i nie dwa pozytywnie zaskoczymy naszych klientów – zaznacza Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Współpraca z kolejnym bankiem jest dla nas ważnym krokiem w realizacji strategii rozwoju ITCARD. Stale zwiększamy skalę naszej działalności oraz dostarczamy usługi do nowych klientów, dlatego widzimy duży potencjał na dalszy rozwój naszej współpracy z Volkswagen Bank. Cieszymy się, że możemy zapewnić dogodny i całodobowy dostęp do gotówki dla klientów Volkswagen Banku. Sieć Planet Cash to ponad 4000 urządzeń, w tym ponad 2200 bankomato-wpłatomatów, zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach w całej Polsce – mówi Jarosław Chrzanowski, Prezes Zarządu ITCARD.

Volkswagen Bank swoją ofertę dla klientów indywidualnych świadczy w oparciu o dwa główne pakiety: Standardowy i Złoty, a także liczne benefity, w tym dostęp w bankowości internetowej i przez aplikację mobilną Volkswagen Bank. Ponadto dla klientów przygotowano unikalne na rynku wzory kart Visa z wizerunkami samochodów – m.in. kampera Volkswagen California, Volkswagena ID. Buzz czy kultowego Volkswagena T1, czyli tzw. „Bulli”.

Więcej informacji o ofercie Volkswagen Bank można znaleźć na stronie internetowej instytucji: https://www.vwfs.pl/klienci-indywidualni/uslugi-bankowe/konto-osobiste.html. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe