informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
VOX - sieć dobrych rozwiązań. Nowa odsłona salonu w Jankach

VOX - sieć dobrych rozwiązań. Nowa odsłona salonu w Jankach

Wydarzenia / 2014.06.09

Po Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim przyszedł czas na Janki – nowy salon, w którym Meble VOX oraz Drzwi i podłogi VOX przedstawiają kompleksową ofertę wyposażenia i wykończenia wnętrz. Koncept, który łączy dwie duże sieci z grupy kapitałowej VOX, to ukłon w stronę klientów poszukujących wysokiej jakości produktów i dobrego designu.

Zakupy dla domu to poważna inwestycja. Świadome decyzje, podjęte w sprzyjającej atmosferze, możliwość konsultacji z doradcą, wybieranie spośród rożnych grup produktów wyeksponowanych w jednym miejscu – nowoczesne salony z wyposażeniem wnętrz robią wiele, by ułatwić inwestorom realizację marzeń.

  • Nowoczesne zakupy

Działający w Jankach salon Drzwi i podłogi VOX zostanie połączony z salonem Meble VOX. Od 14 czerwca w Parku Handlowym Janki, na powierzchni 500m2, zgromadzona zostanie kompleksowa oferta obu firm. Drzwi i podłogi VOX po raz kolejny zapraszają do współpracy projektantów – w nowym miejscu powstają aż dwa tzw. kubiki dla architekta. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której klienci i architekci mogą swobodnie spotkać się i porozmawiać, to wygodny sposób na fachową konsultację w miejscu, w którym dostępna jest bogata oferta produktowa. Wspólną pracę nad projektami, a także podejmowanie indywidualnych decyzji, ułatwi aranżator – interaktywne narzędzie do tworzenia projektów wnętrz.

Obok oferty, wśród której znajdują się produkty czołowych producentów materiałów wykończeniowych, jak POL-SKONE, D.R.E. czy Tarkett, Drzwi i podłogi VOX proponują także produkty dedykowane architektom i takie, które dostępne są wyłącznie w salonach sieci VOX – np. szwajcarskie podłogi LICO czy dywany B.I.C. Wśród nowości znajdą się m.in. oferujące wysoką jakość i dobre wzornictwo drzwi marki Asilo.

Nowe miejsce w Parku Handlowym Janki to już czwarta odsłona sieci Drzwi i podłogi VOX w stolicy. Salon, który łączy ofertę Drzwi i podłogi VOX i Mebli VOX, będzie kolejnym miejscem na mapie Warszawy, oferującym nie tylko bogatą ofertę produktową, ale i profesjonalne wsparcie.

źródło: vox/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe