informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wavin sponsorem 31 Spartakiady w Mielnie

Wavin sponsorem 31 Spartakiady w Mielnie

Wydarzenia / 2023.05.17

Już w najbliższy piątek w Mielnie rozpocznie się 31 Spartakiada, której sponsorem będzie Wavin Polska. Podczas tegorocznej imprezy na pracowników przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych będzie czekać nie tylko dobra zabawa, ale również koleżeńska rywalizacja nad polskim morzem.

Tegoroczna, 31 edycja Spartakiady, która już po raz trzeci zawita do Mielna, odbędzie się w dniach 19-21 maja 2023 r. Uczestnicy Spartakiady od piątku do soboty będą brać udział w wybranych rozgrywkach – do wyboru jest kilkadziesiąt konkurencji, zarówno tych angażujących umysł (brydż, szachy, gry komputerowe i uliczne), koncentrację, celność i refleks (dart, strzelanie z procy, bule), jak i koordynację i mięśnie (piłka nożna i siatkowa, streetball, jazda rowerem po desce, przeciąganie liny, tenis stołowy, megapiłkarzyki), a także wiele innych ciekawych rozgrywek.

Podczas Spartakiady prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna (dla każdej konkurencji) i generalna. Zawodnicy, którzy osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych dyscyplinach, otrzymają nagrody rzeczowe i medale. Nagradzane będą trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji sportowej – indywidualnej i drużynowej. Ponadto pierwszych dziesięć przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych, których reprezentanci w ogólnej punktacji osiągną najlepsze wyniki, otrzyma wyróżnienia, a za udział w Spartakiadzie wszystkie reprezentacje otrzymają pamiątkowe statuetki. Przyznana zostanie także specjalna nagroda „fair play”.

Na uczestników będą czekać także inne, liczne atrakcje i niespodzianki. Już w piątek wieczorem odbędzie się pierwsza impreza integracyjna, której motywem przewodnim będzie klimat czasów PRL, dlatego organizator imprezy – Ekoprzedsiębiorstwo Sp. z o.o. w Mielnie – i sponsor – Wavin Polska – zachęcają do przygotowania przebrań zgodnych z tematem przewodnim.

W trakcie Spartakiady będzie także możliwość spotkania się i porozmawiania z przedstawicielami firmy Wavin, która dla uczestników przygotowała specjalny miniquiz z nagrodami niespodziankami.

Czym jest Spartakiada?

Spartakiada to cykliczne wydarzenie, które po raz pierwszy zainaugurowano w 1982 r. w Elblągu. Jest organizowana z myślą o pracownikach wodociągów i kanalizacji, ponieważ integruje specjalistów i pracowników z branży wod-kan z całej Polski. W tym roku spędzą oni wspólnie czas w Mielnie – będzie dużo okazji do relaksu na plaży i promenadzie, a także znakomitej zabawy podczas rozgrywek sportowych, opartych na zdrowej i koleżeńskiej rywalizacji. Uczestnicy Spartakiady 2023 znów będą mogli spotkać się w ogólnopolskim, branżowym gronie – zacieśnić dotychczasowe lub nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami z pracy w branży wod-kan. Wyjątkowa atmosfera tego wydarzenia wynika przede wszystkim z miło spędzonego czasu, który przynosi nie tylko długoletnie znajomości, ale także piękne wspomnienia.

Więcej informacji na temat 31 Spartakiady: https://spartakiada.mielno.pl/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe