informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
WeWork - globalna sieć work-space'ów wchodzi do Polski

WeWork - globalna sieć work-space'ów wchodzi do Polski

HR / 2018.05.15

WeWork – globalny twórca społeczności przedsiębiorców korzystających z work-space’ów wchodzi do Polski. W ostatnim kwartale tego roku planowane jest otwarcie pierwszego biura w Warszawie, w kultowym budynku CEDETu przy Kruczej 50. Firma zdecydowała się na rozpoczęcie ekspansji w tej części Europy od Warszawy ze względu na dobrą kondycję polskiego rynku oraz potencjał działających tutaj przedsiębiorstw – w tym start-upów.

Idea działania WeWork zakłada zapewnienie nie tylko standardowej przestrzeni pracy wspólnej, ale także kompleksowej organizacji wnętrz sprzyjających kreatywnej pracy i nawiązywaniu relacji biznesowych. Sieć gwarantuje nie tylko nowoczesny i funkcjonalny design,  wspólną obsługę biura, ale także dodatkowe korzyści wynikające z wyboru tego miejsca (np. organizację specjalnych, otwartych dla wszystkich członków warsztatów).

                                                                              

– Polska zawsze wyróżniała się na rynku międzynarodowym dostępem do kreatywnych pracowników i realizacją trafionych pomysłów biznesowych. Wyraźnie widać, że dziś niewielkie przedsiębiorstwa przekształcającą się w duże firmy, dynamicznie rozwija się rynek małych i średnich przedsiębiorstw, a Polacy nie boją się rozpoczynać nowych przedsięwzięć – podkreśla Mikhail Konoplev, Dyrektor Generalny WeWork na Europę Środkową i Wschodnią – Naszą misją, która dobrze wpisuje się w te warunki, jest dostarczanie odpowiedniej przestrzeni, usług oraz budowanie społeczności, która pozwoli na elastyczny rozwój biznesu, a także zainspiruje do tworzenia jeszcze większych projektów.

Pierwsze biuro WeWork w Warszawie będzie mieścić się przy ulicy Kruczej 50, w słynnym budynku CEDETu. Dobrą komunikację z biurem zapewni rozbudowana – zwłaszcza w centrum miasta sieć transportu miejskiego, w tym sąsiedztwo stacji metra „Centrum”.

Korzystający z oferty mogą wybierać różne opcje z planów członkostwa, obejmujące dostęp do ruchomego stanowiska pracy we wspólnej przestrzeni, wynajem stałego biurka dla pojedynczych pracowników lub prywatnego, wyciszonego biura dla zespołu.

Do WeWork należy ponad 240 000 członków, pracujących w ponad 250 biurach na całym świecie. Wśród nich znajdują się zarówno przedsiębiorstwa rozpoczynające działalność, jak i średnie oraz duże firmy. Międzynarodowe lokalizacje stanowią dobrą bazę podczas podróży służbowych (WeWork daje możliwość dostępu do nich swoim członkom), a także oferują możliwości łatwiejszej ekspansji zagranicznej.

Właścicielem budynku w którym będzie się mieściło biuro WeWork jest Immobel Polska, a do wyboru lokalizacji i dopracowania szczegółów umowy doszło dzięki współpracy z firmą Cushman & Wakefield.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe