informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Whirlpool rozszerza wpływy w Chinach

Whirlpool rozszerza wpływy w Chinach

Technologie / 2012.03.20

Whirlpool Corporation ogłosiło strategiczny sojusz z Suning Appliance Co. na sprzedaż sprzętu gospodarstwa domowego w Chinach. W ramach tego strategicznego aliansu Whirlpool będzie miał preferencyjny dostęp do krajowej sieci dystrybucyjnej firmy Suning (1700 sklepów na terenie całych Chin) oraz preferencyjny dostęp do sklepów na szybko rozwijających się rynkach w mniejszych miastach Chin. Suning natomiast będzie miał wyłączny dostęp do produktów Whirlpool w ramach Krajowego Elektronicznego Super Sklepu detalicznego w Chinach, a także otrzyma preferencyjny dostęp do innowacyjnych produktów marki Whirlpool. Obie firmy będą udostępniać swoje zasoby w tzw. łańcuchu dostaw w celu optymalizacji kosztów.

"Ten strategiczny sojusz potwierdza nasze zdecydowane zaangażowanie się na rynku chińskim, nasze przekonanie, że ludzie na całym świecie powinni mieć dostęp do wysokiej jakości, innowacyjnych produktów" - powiedział Michael Todman, prezes Whirlpool International. "Sieć Suning i jego doskonała reputacja, jako wiodącego sprzedawcy urządzeń elektrycznych w Chinach, czyni go idealnym partnerem. Jest to kluczowy czynnik naszej strategii w Chinach, tak aby stać się wiodącą międzynarodową marką i osiągnąć sprzedaż krajową na poziomie 1 miliarda dolarów w ciągu najbliższych kilku lat. "

"W ostatnich latach strategiczne partnerstwo z producentami odgrywało kluczową rolę w naszych marketingowych planach"- powiedział Zhang Jindong, prezes Suning Appliance Co, Ltd. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Whirlpool Corporation, ponieważ nasze wizje, doświadczenie i pasje pasują do siebie idealnie."

źródło: whirlpool/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe