informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wielka przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem! Odwiedź Promenadę i spędź magiczny czas z bohaterami!

Wielka przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem! Odwiedź Promenadę i spędź magiczny czas z bohaterami!

Wydarzenia / 2024.02.20

Uratuj ulice Paryża przed Władcą Ciem! Już 23 i 24 lutego w warszawskiej Promenadzie zagoszczą super bohaterowie – Biedronka i Czarny Kot, którzy zabiorą najmłodszych na wspólną przygodę! Wśród atrakcji czekać będą m.in. kreatywne warsztaty i animacje dla dzieci!

W dniach 23 lutego w godzinach 14.00-20.00 i 24 lutego w godzinach 12.00-18.00 centrum handlowe Promenada przygotowało niezwykłe wydarzenie wprost dla młodszych i starszych fanów bajki Biedronka i Czarny Kot! Popularna produkcja opowiada o dwójce licealistów, Marinette oraz Adrienie, którzy otrzymują Miraculum – biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami. Dzięki niej nastolatkowe zmieniają się w super bohaterów – Marinette staje się Biedronką a Adrien Czarnym Kotem.

Śmiałkowie, którzy w tych dniach odwiedzą Promenadę, będą mogli podjąć wyzwanie i zmierzyć się z przejściem przez skomplikowany labirynt. Ich zadaniem będzie odnalezienie ciem ukrytych na dachach paryskich budynków. Dzielne zuchy otrzymają nagrodę – dyplom od ulubionych bohaterów!

W strefie kreatywnej uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własną maskę super bohatera i namalować rysunek przedstawiający postacie. Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem to doskonała szansa by przybić piątkę, zapozować w walecznej pozie i zrobić pamiątkowe selfie. Z kolei starsi wielbiciele animowanego serialu mogą wejść do Miraculum i nagrać film w fotobudce 360 stopni, który będzie można udostępnić w swoich kanałach w mediach społecznościowych!

Strefa eventowa dostępna będzie 23 lutego w godzinach 14.00-20.00 i 24 lutego w godzinach 12.00-18.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe