informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wielka świąteczna zbiórka dla Domów Dziecka Do Portu Łódź nadjeżdżają MotoMikołaje!

Wielka świąteczna zbiórka dla Domów Dziecka Do Portu Łódź nadjeżdżają MotoMikołaje!

Wydarzenia / 2021.11.18

W najbliższą sobotę 20 listopada w Porcie Łódź pojawią się wszystkim już bardzo dobrze znani MotoMikołaje! Grupa motocyklistów, jak co roku, zbierać będzie fundusze na prezenty świąteczne dla podopiecznych z łódzkich Domów Dziecka. MotoMikołaje gościć będą w Centrum przy IKEA przez całą sobotę (10:00 – 21:00). Tu będzie można także podziwiać ich niesamowite pojazdy, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. 

 

Radość dziecka z prezentu znalezionego pod świątecznym drzewkiem trudno opisać słowami! A każde dziecko, bez wyjątku i w takim samym stopniu zasługuje na uśmiech i upominek od Świętego Mikołaja. Swoją cegiełkę, która pomoże spełnić marzenia najmłodszych z Domów Dziecka nr 2, 3, 6 i 15 będzie można dołożyć 20 listopada w Porcie Łódź. Tego dnia w Centrum w godzinach 10:00 – 21:00 gościć będą MotoMikołaje, którzy za okazane wsparcie odwdzięczą się pamiątkowymi zdjęciami i wystawą motocykli. Jednoślady będzie można zobaczyć w Porcie Łódź obok sklepu IKEA.  Będzie aż 10 pojazdów, 2 motocykle elektryczne, pojawią się nawet mikołajowe sanie!

MotoMikołaje to grupa motocyklistów, którzy w okresie przedświątecznym organizują w różnych miastach Polski charytatywne zbiórki dla najmłodszych pozostających w Domach Dziecka. Port Łódź po raz kolejny przyłącza się do tej szlachetnej inicjatywy i zaprasza wszystkich do udziału w akcji! Pamiętajmy, każdy może zostać Świętym Mikołajem i spełnić gwiazdkowe marzenia dzieci. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe