informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wkróce rusza Huawei Enterprise Channel Congress

Wkróce rusza Huawei Enterprise Channel Congress

Wydarzenia / 2014.10.07

W przyszłym tygodniu, w dniach 13-14 października, po raz drugi w Polsce odbędzie się Huawei Enterprise Channel Congress, jedno z ważniejszych wydarzeń dla branży ICT w Europie Środkowo-Wschodniej. Prelekcje, panele dyskusyjne, case studies, prezentacje najnowszych rozwiązań teleinformatycznych dedykowanych różnym gałęziom przemysłu i obszarom administracji – wszystko to przygotowano „w jednym miejscu i czasie” dla 500 osób z ponad 20 krajów.

Huawei Enterprise Channel Congress odbędzie się w dniach 13-14 października w warszawskim Hotelu Hilton DoubleTree. Imprezę zainauguruje wystąpienie Jima Lu, Prezesa Regionu CEE & Nordic w Huawei, który przedstawi plany jednej z trzech grup Huawei, Enterprise Business Group na nadchodzące lata oraz przybliży przewidywane trendy i kierunki rozwoju sektora ICT. Wśród zaproszonych prelegentów kongresu znajdą się przedstawiciele partnerów technologicznych Huawei – takich gigantów branży jak Intel i SAP.

Do wiodących tematów kongresu należy m.in. przyszłość sieci programowalnych [SDN Momentum Builds] w bazach danych i sieciach korporacyjnych. Uczestnicy spotkania będą mogli szczegółowo zapoznać się z różnicami pomiędzy tradycyjnymi architekturami sieci, a tymi wykorzystującymi wirtualizację i cloud computing. Drugim z kluczowych tematów będzie bezpieczeństwo sieci wirtualnych. W trakcie konferencji zostaną przedstawione najbardziej efektywne narzędzia służące do ich zabezpieczenia, na przykład software-defined networking (nowoczesne rozwiązanie zdolne do automatycznego zaopatrzenia/zabezpieczania, wirtualizacji sieci i programowania centrów przetwarzania danych oraz sieci korporacyjnych).

Uczestnicy kongresu zapoznają się z przykładami zaawansowanych wdrożeń zrealizowanych w ostatnim czasie, m.in. nowego systemu magazynowania danych w chmurze Huawei (który pomyślnie przeszedł testy wydajności w Europejskiej Agencji Badań Jądrowych CERN) czy instalacji infrastruktury otwartej, bezprzewodowej sieci LAN w obiekcie SIGNAL IDUNA PARK – największym w Niemczech stadionie należącym do Borussi Dortmund. W trakcie kongresu uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić ekspozycję najnowszych rozwiązań Huawei z obszaru ICT, gdzie zapoznają się ze szczegółową specyfikacją i działaniem poszczególnych urządzeń.

źródło: huawei/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe