informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wrocławska Nokia zaprasza na wakacyjne spotkania przy kawie

Wrocławska Nokia zaprasza na wakacyjne spotkania przy kawie

Wydarzenia / 2014.07.15

Nokia Coffee Talks to nowy wakacyjny projekt zaplanowany przez wrocławski oddział firmy. Od połowy lipca do końca sierpnia co czwartek wszystkie chętne osoby mogą odwiedzić siedzibę firmy i przy kawie porozmawiać z pracującymi w niej specjalistami.

- „Zawsze chętnie poznajemy osoby zainteresowane IT i telekomunikacją, zazwyczaj dzieje się to przy okazji różnych imprez masowych. Tym razem chcieliśmy te osoby zaprosić do siebie, korzystając z tego, że w okresie wakacyjnym mamy trochę więcej wolnego czasu. Chętnie spotkamy się z branżowymi pasjonatami, programistami, czy testerami. Opowiemy o tym, czym zajmujemy się na co dzień i odpowiemy na wszystkie pytania” – zachęca Grzegorz Kwiatkowski z Nokii.

Nokia jest liderem w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej. Rozwiązania, które powstają we Wrocławiu, wykorzystywane są przez operatorów telefonii komórkowej na całym świecie. Jakie to rozwiązania? Co robią inżynierowie w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów firmy? Na te i wiele innych pytań można uzyskać odpowiedź podczas czwartkowych spotkań w Nokii. Wystarczy przyjść!

  • Miejsce spotkań: Nokia, Budynek Green Towers B, ul. Strzegomska 36, Wrocław
  • Terminy spotkań: 17 lipca, 24 lipca, 31 lipca, 7 sierpnia, 14 sierpnia, 21 sierpnia, 28 sierpnia 2014 r.; od 16:30 do 18:30
  • Więcej informacji o spotkaniach: http://nokiawroclaw.pl/kariera/coffee-talks/

źródło: nokia/agdrtv24.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe