informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
„Wszystko dla wygody”: lodówki Samsung i ich wyjątkowe technologie w najnowszej kampanii marki

„Wszystko dla wygody”: lodówki Samsung i ich wyjątkowe technologie w najnowszej kampanii marki

Technologie / 2021.07.14

„Wszystko dla wygody” to nie tylko hasło kampanii Samsung, ale także filozofia projektowania urządzeń domowych, które mają pomagać użytkownikom w codziennych obowiązkach. W najnowszej kampanii marka prezentuje szerokie portfolio lodówek cenionych za wyjątkowe funkcje, zastosowane udogodnienia, design oraz możliwości w zakresie personalizacji.

Celem kampanii jest pokazanie różnorodności modeli lodówek Samsung, pośród których zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi, znajdą idealną propozycję dla siebie. Bespoke zapewnia niespotykaną dotąd możliwość personalizacji, zarówno wyglądu zewnętrznego, jak i przestrzeni do przechowywania, a także łączenia w moduły i rozbudowy urządzenia z czasem, gdy zwiększają się potrzeby domowników. Family Hub™, z dużym ekranem w drzwiach i modułem wi-fi, to unikalne urządzenie, które ułatwia zarządzanie domowymi obowiązkami i komunikację z innymi członkami rodziny. Modele lodówek, będących bohaterami kampanii, dostępne są w opcjach Side-by-side, Multidoor, Combi lub z dolnym zamrażalnikiem. Łączy je wysoka energooszczędność, co jest cechą szczególnie ważną dla osób dbających o środowisko naturalne, funkcjonalność oraz, zgodnie z przesłaniem kampanii, doskonała wygoda użytkowania.

Duża przestrzeń w lodówce to zasługa technologii SpaceMax™, która dzięki zwiększeniu wydajności systemu izolacyjnego umożliwiła zredukowanie grubości ścianek urządzenia pozostawiając więcej miejsca na produkty spożywcze. Specjalne strefy do przechowywania żywności, w tym komora Optimal Fresh+ i szuflada o wysokim poziomie wilgotności Humidity Fresh+, zapewniają idealne warunki do przechowywania żywności wydłużając jej świeżość. Technologia Cool Select+, dostępna w wybranych modealach, pozwala na zmianę zamrażalnika w chłodziarkę i odwrotnie. Lodówki Samsung wyposażone są także w system No Frost, dzięki któremu możemy zapomnieć o rozmrażaniu, a także w energooszczędny i cichy kompresor Digital Inverter.

Działania kampanijne dla kategorii lodówek obejmują spoty telewizyjne, działania digital, komunikację w mediach społecznościowych, komunikację w sklepach oraz działania PR w kluczowych mediach online. 30-sekundowe spoty reklamowe będą emitowane zarówno w dużych stacjach (w tym Polsat i TVN) jak i stacjach tematycznych. Marka przygotowała także 8-sekundowe billboardy sponsorskie.

Za komunikację kampanii odpowiadają VMLY&R oraz d*fusion communication, a za kreacje agencja reklamowa Leo Burnett. Zakup mediów koordynuje dom mediowy Starcom.

Kampania trwa od 8 do 31 lipca.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe