informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
„WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2023” Akumulatory Centra i Exide w premiowanych pakietach
Exide_WYGRYWASZ NA STARCIE - JESIEŃ 2023

„WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2023” Akumulatory Centra i Exide w premiowanych pakietach

Moto / 2023.09.12

11 września rozpoczęła się kolejna edycja promocji pakietowej Exide „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2023”. Promocja kierowana jest do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów, potrwa do 31 października 2023 r. W pierwszych trzech tygodniach akcji wartość nagród będzie wyższa o co najmniej 25%. Wśród nagród znajdują się karty o wartości nawet 5000 PLN.

W akcji sprzedaży premiowej „Wygrywasz na starcie – Jesień 2023” mogą wziąć udział punkty sprzedaży detalicznej i warsztaty z całej Polski, które zakupią u dystrybutora Exide promocyjny pakiet akumulatorów Centra i/lub Exide, a następnie – poprzez rejestrację oraz wypełnienie elektronicznego formularza w panelu użytkownika – zgłoszą zakup (dołączając dowód zakupu: fakturę lub dozwoloną przez organizatora liczbę faktur) na stronie www.wygrywasznastarcie.pl. Pakiet objęty promocją może zawierać akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych i rolniczych, a także akumulatory z gamy Exide Marine & Leisure. Z promocji wyłączone są akumulatory Exide Motorbike & Sport, czyli m.in. do motocykli i skuterów. W ramach akcji premiowej można zdobyć atrakcyjne nagrody za symboliczną złotówkę. Nieprzekraczalny termin na zgłaszanie premiowanych pakietów upływa 15 listopada, a w przypadku pakietów z plusem 15 października 2023 r.

NAGRODY

W puli nagród na uczestników czekają karty upominkowe Orlen, karty podarunkowe EURO oraz karty przedpłacone VISA. Zakup pakietów z plusem jest premiowany nagrodami o wartości od 125 PLN do 5 000 PLN. Na uczestników nabywających pozostałe pakiety czekają nagrody o wartości od 100 PLN do 3 500 PLN.

Lista dystrybutorów akumulatorów Centra i Exide jest dostępna u przedstawicieli handlowych Exide. Szczegółowe zasady promocji „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2023” i regulamin akcji znajdują się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe