informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wyjątkowe Fordy E-Transity we flocie TRUCK CARE

Wyjątkowe Fordy E-Transity we flocie TRUCK CARE

Moto / 2023.07.27

Firma TRUCK CARE zdecydowała się na zakup w pełni elektrycznych Fordów E-Transitów w wersji podwozie z pojedynczą kabiną. To jedna z pierwszych takich transakcji w Polsce, potwierdzająca konkurencyjność E-Transita także jako samochodu do zabudowy.

Fordy E-Transity w wersji podwozie z pojedynczą kabiną dołączyły do floty TRUCK CARE, firmy oferującej kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych.

TRUCK CARE zamówił E-Transity serii 350 w wersji nadwozia L4 w kolorze Frozen White. Posiadają one napęd na tylne koła, silnik elektryczny o mocy 184 KM, automatyczną skrzynię biegów i baterię o pojemności użytecznej 68 kWh. Transakcję obsługuje dealer Auto Plaza z Warszawy, a pojazdy zostały wyposażone w zabudowę kontenerową w MR Auto. To pierwsze zabudowy wykonane na podwoziu E-Transita w Polsce.

Wszystkie samochody są standardowo dostępne z bogatym wyposażeniem. Obejmuje ono m.in. 12-calowy dotykowy ekran systemu SYNC4, który zapewnia m.in. aktualizacje OTA czy bezprzewodową obsługę Android Auto i Apple CarPlay. W standardzie znajduje się także automatyczna klimatyzacja, tempomat z ogranicznikiem prędkości czy podgrzewane fotele. E-Transit w zamówionej wersji wyposażenia Trend zawiera także bogatą gamę systemów bezpieczeństwa, obejmującą m.in. system monitorowania koncentracji kierowcy Driver Alert czy system wspomagający kierowcę w unikaniu lub zmniejszaniu skutków kolizji z poprzedzającymi pojazdami, pieszymi lub rowerzystami Collision Mitigation System.

Ford E-Transit w wersji podwozie to wszechstronny samochód dostawczy, który zapewnia niezawodność, wydajność i elastyczność dla różnych zastosowań. Jako lider w swoim segmencie (dane sprzedażowe PZPM po czerwcu 2023 r.) elektryczny samochód dostawczy sprawdza się także do zabudowy, podobnie jak jego spalinowy odpowiednik. Podwozie Forda E-Transita umożliwia bogate możliwości personalizacji, by jak najlepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.

- Cieszymy się, że możemy pomagać kolejnym firmom w przyspieszeniu transformacji na w pełni elektryczne samochody dostawcze. Nasz E-Transit okazuje się dla wielu firm zdecydowanie najlepszym wyborem, oferując bogate wyposażenie i niskie koszty eksploatacji w połączeniu z codzienną użytecznością. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom klienci TRUCK CARE będą mogli wejść na jeszcze wyższy poziom pod względem wydajności prowadzenia biznesu – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

- Z ogromną satysfakcją ogłaszamy naszą najnowszą transakcję z Fordem dotyczącą dodania do naszej oferty wynajmu modelu e-Transit. To kluczowy krok w kierunku dalszej elektryfikacji naszej floty, co podkreśla nasze zobowiązanie do promowania zrównoważonych praktyk transportowych. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią zalety korzystania z tych nowoczesnych, bezemisyjnych pojazdów dostawczych - podkreślił Łukasz Chyliński, prezes zarządu TRUCK CARE.

- Jesteśmy pierwszą firmą na polskim rynku, która wprowadza do swojej floty wynajmu krótkoterminowego nowe, elektryczne pojazdy dostawcze Ford E-Transit. To istotny krok w kierunku zrównoważonej przyszłości, a jednocześnie możliwość dla naszych klientów do bezpośredniego doświadczenia korzyści płynących z tych innowacyjnych rozwiązań. Jest to również konkretne wyrażenie naszego zaangażowania w innowacje oraz troski o środowisko naturalne – dodał Maciej Derlatka, kierownik ds. wynajmu krótkoterminowego w TRUCK CARE.

Więcej: :https://youtu.be/HkwZ6fo942I

 

***

Ford, globalna amerykańska marka, od ponad 100 lat wplatająca się w europejskie struktury, stawia na swobodę przemieszczania się, łącząc to z troską o planetę i każdego z nas. Realizowany przez firmę plan Ford+, uwzględniający sektory działalności Model e, Ford Pro i Ford Blue, wpływa na przyspieszenie europejskiej transformacji w kierunku pełnej elektryfikacji napędów i neutralności węglowej do roku 2035. Firma podąża z postępem, wprowadzając nowatorskie pojazdy elektryczne, z których każdy został zaprojektowany z myślą o europejskich kierowcach, a także oferując innowacyjne usługi, ułatwiające komunikację międzyludzką, rozwój społeczności i przedsiębiorstw. Ford w Europie sprzedaje i serwisuje pojazdy marki Ford na 50 indywidualnych rynkach, a działania obejmują również Ford Motor Credit Company, Ford Customer Service Division oraz 14 oddziałów produkcyjnych (8 spółek całkowicie zależnych oraz 6 nieskonsolidowane typu joint venture) z czterema centrami zlokalizowanymi w Kolonii, w Niemczech; w Walencji, w Hiszpanii oraz z siedzibami spółki joint venture w Krajowie w Rumunii i Kocaeli w Turcji. Ford zatrudnia w Europie około 34 tys. pracowników we własnych oddziałach oraz spółkach typu joint venture, łącznie około 55 tys. osób, po uwzględnieniu działalności nieskonsolidowanej. Więcej informacji na temat Forda, produktów firmy oraz oddziału Ford Credit na stronie corporate.ford.com.

TRUCK CARE to kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. Odpowiedź na potrzeby firm, które poszukują wygodnych i elastycznych rozwiązań. Specjalizuje się w krótko-, średnio- i długoterminowym wynajmie pojazdów użytkowych. W swojej flocie posiada już ponad 4700 pojazdów w najnowszych modelach uznanych marek jak DAF, MAN, IVECO, VOLVO, MERCEDES – BENZ, RENAULT CZY SCANIA, a wśród nich pojazdy z różnych segmentów – poczynając od lekkich pojazdów dostawczych oraz podwozi przeznaczonych do dystrybucji regionalnej, przez ciągniki siodłowe, pojazdy komunalne, na 4-osiowych podwoziach konstrukcyjnych kończąc. Ofertę uzupełniają naczepy KÖGEL, SCHMITZ, KRONE w różnych konfiguracjach, cysterny oraz zestawy BDF. Każdy z nich dostępny jest w pełnym kontrakcie obejmującym nie tylko wynajem, ale również finansowanie, ubezpieczenie, podatki, serwis, ogumienie oraz pakiety dodatkowe. TRUCK CARE ułatwia pracę przedsiębiorcom, optymalizując wszelkie koszty utrzymania floty. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju przejrzystym warunkom finansowania oraz kompleksowej obsłudze TRUCK CARE zapewnia przedsiębiorcom pełną mobilność w realizacji usług transportowych. TRUCK CARE należy do silnej Grupy finansowej EFL, która jest częścią Credit Agricole S.A., jednej z największych instytucji finansowych w Europie oraz Credit Agricole Leasing & Factoring S.A., najważniejszego uczestnika sektora leasingu i faktoringu w Europie. Więcej na www.truckcare.pl.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe