

Wyjątkowe stoisko Geberit na Targach Instalacji
Już 23 kwietnia 2018 rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Instalacje 2018, na których Grupa Geberit pokaże najnowsze produkty marek Geberit i KOŁO.
Targi w Poznaniu będą wyjątkową okazją, żeby zobaczyć i przetestować najnowsze produkty Geberit i KOŁO. Pod jednym dachem, na ogromnej powierzchni - kilkuset metrów kwadratowych, znajdą się wszystkie ekspozycje mobilne Geberit. Połączymy część łazienkową i instalacyjną, żeby zwiedzającym zaprezentować wszystkie innowacje i rozwiązania na żywo – od toalet myjących Geberit AquaClean, przez eleganckie produkty markiKOŁO, po najnowsze systemy instalacyjne prosto ze Szwajcarii. Wszystko to w futurystycznym pawilonie, stworzonym specjalnie na tę okazję.
Stoisko kierowane jest zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i wszystkich zainteresowanych innowacjami w łazienkach – w tym do osób myślących o remontach domów lub mieszkań. Oprócz prezentacji produktów takich jak Geberit AquaClean czy Geberit Setaplano , nowości produktowych systemu Volex i umywalek Variform, będzie można zrelaksować się w Strefie VIP i poczuć niczym bohater „Gry o tron” dzięki specjalnej instalacji.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





