informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Wyprzedaż garażowa w centrum handlowym Promenada!

Wyprzedaż garażowa w centrum handlowym Promenada!

Wydarzenia / 2023.11.24

Już 3 grudnia, w niedzielę, wielkie wietrzenie szaf, magazynków i garaży! Warszawskie centrum handlowe Promenada zaprasza na sąsiedzką wyprzedaż garażową. Daj swoim rzeczom drugie życie! To wydarzenie dla fanów zero waste i tych, którzy chcą zadbać o swój portfel przed świętami!

W niedzielę, 3 grudnia, w godzinach 12.00-16.00 centrum handlowe Promenada na warszawskiej Pradze Południe zaprasza na sąsiedzką wyprzedaż garażową! Wydarzenie to świetna okazja zarówno dla osób, które chciałyby dać drugie życie nieużywanym już przedmiotom, ubraniom, zabawkom i innym rzeczom,  jak i poszukiwaczy wyjątkowych perełek w okazyjnych cenach!

Jeśli chcesz sprzedać, oddać, wymienić swoje rzeczy lub jeśli lubisz łowić okazje i chcesz w przyjemny sposób spędzić niedzielę, wpadnij i zobacz, co ciekawego przynieśli sprzedawcy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Co można sprzedawać?

Podczas Garażówki będzie można sprzedawać praktycznie wszystko, co zalega domach lub garażach: zabawki, ubrania, gry, ceramikę, książki oraz wiele innych. Wyjątkiem są przedmioty niebezpieczne i takie, na których sprzedaż należy mieć pozwolenie. Centrum przewiduje również możliwość sprzedaży rękodzieła i przedmiotów hand-made.

Co zrobić, aby wziąć udział?

Chcąc zostać sprzedającym na Garażówce wystarczy jak najszybciej przesłać swoje zgłoszenie na adres atriumpromenada@g-cityeu.com. Zgłoszenia będą przyjmowana najpóźniej do czwartku 30 listopada 2023r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem umieszczonym na stronie centrum. Uczestnictwo jest bezpłatne, a Promenada oddaje dla wszystkich chętnych swoją przestrzeń.

Garażówka nie mogłaby odbyć się bez naszych sąsiadów – celem akcji jest również zacieśnianie więzi i nawiązywanie nowych relacji wśród lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że wyprzedaż pomoże wielu osobom w reorganizacji swoich przestrzeni, a innym pozwoli kupić wyjątkowe produkty w  atrakcyjnych cenach!

Więcej informacji na stronie galerii: https://warszawa.promenada.com/3-grudnia-wyprzedaz-garazowa-w-promenadzie/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe