

Xerox Polska rozszerza sieć swoich partnerów
Od sierpnia 2014 roku krakowska firma River Jacek Bator S.J. została nowym autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Xerox. Rozpoczęcie współpracy z nowym autoryzowanym dystrybutorem to kolejny krok milowy w zakresie rozwoju kanału partnerskiego firmy.
Nowy autoryzowany dystrybutor produktów sygnowanych logo Xerox - firma River Jacek Bator S.J. - posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku IT. Działa w branży dystrybucji sprzętu komputerowego, znana jest również jako producent oprogramowania i kiosków multimedialnych. Od sierpnia br. w jej ofercie znajdują się także produkty Xerox, wśród nich drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i materiały eksploatacyjne.
- Cieszy nas fakt, że firma River Jacek Bator S.J. dołączyła do szerokiego grona naszych partnerów i tym samym stała się częścią jednej z największych sieci partnerskich na świecie. Dla Xerox to kolejny ważny krok na ścieżce rozwoju kanału partnerskiego, który stanowi jeden z filarów obecności naszej firmy na rynku - mówi Dagmara Pomirska, Office Business Director.
źródło: xereox/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Ekstremalne mrozy przetestowały europejskie łańcuchy dostaw
2026.02.25DXC uruchamia globalne wdrożenie Amazon Quick i program wsparcia dla AI na dużą skalę
2026.02.25Biura ponownie w centrum uwagi inwestorów
2026.02.24PUCIO zaprasza do wspólnej zabawy w G City Targówek
2026.02.24Matexi zaprasza na dzień otwarty w gotowej inwestycji Do Wilgi
2026.02.24Szachowy weekend w G City Promenada. Warszawa zagra o tytuł Mistrza Szachownicy
2026.02.23Polscy konsumenci wyróżniają się na tle Europy Środkowo-Wschodniej - 9 na 10 stara się sięgać częściej po wodę niż napoje słodzone. Nowe dane
2026.02.23Krzysztof Wróblewski dołącza do zespołu Peakside
2026.02.23Brian Kober dołącza do zespołu JWA
2026.02.20





