informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Xerox Polska z nowym Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym

Xerox Polska z nowym Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym

HR / 2017.03.31

Bezpośrednio przed przejściem do Xerox Polska Rafał Szczap pełnił funkcję Prezesa Zarządu polskiego oddziału Kapsch BusinessCom. Wcześniej był związany z Dell, w roli Regional Sales Director, Sagemcom Poland jako Dyrektor Zarządzający, a w wcześniej z NOKIA jako Strategic Sales Director.

- Od klientów i partnerów wiem, że zespół Xerox Polska jest w środowisku uważany za wyjątkowo silny technologicznie i profesjonalny w działaniu. Tym bardziej cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem i powierzono tak odpowiedzialną funkcję. Nasi klienci stoją teraz przed wieloma wyzwaniami, które stawia przed nimi cyfryzacja. Zdaję sobie więc sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Jestem przekonany, że na nowym stanowisku będę mógł wykorzystywać ten potencjał Xerox, a na bazie moich doświadczeń wnieść dodatkową wartość dla naszych klientów oraz Partnerów – komentuje Rafał Szczap, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Xerox Polska.

Xerox Polska nadal będzie koncentrować się na rozwoju technologii oraz usług, które ułatwią przedsiębiorcom digitalizację procesów biznesowych oraz zarządzanie informacjami. Dowodem na to jest największa premiera portfolio technologicznego w historii Xerox. Na rynku pojawiło się 29 produktów wyposażonych w technologię ConnectKey® z w pełni bezpiecznymi i szybko działającymi innowacyjnymi funkcjami m.in. umożliwiającymi dostęp do zasobów w chmurze i aplikacji zwiększających produktywność.

- Moim głównym celem jest konsekwentne wzmacnianie pozycji Xerox Polska – szczególnie w obszarze współpracy z firmami, które reprezentują najważniejsze sektory dla polskiej gospodarki oraz dynamicznie rozwijającego się obszaru specjalizowanych partnerów technologicznych. W dobie postępującej rewolucji – szczególnie w wymiarze cyfrowym – klienci poszukują pewnych partnerów biznesowych oraz technologii gwarantujących stabilność w mierzalnym wyniku finansowym. Taką wartość Xerox dostarcza, na świecie oraz w Polsce, od wielu lat. W praktyce oznacza to, że niezależnie od zaawansowania technologicznego rynku, jesteśmy przygotowani, aby być rzeczywistym partnerem rozwoju naszych klientów. Najlepszym potwierdzeniem tego faktu, jest premiera nowego portfolio produktów Xerox silnie związanych z technologiami mobilnymi i chmurowymi – dodaje Rafał Szczap.

Rafał Szczap jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektronika, a także ESCP Europe, w ramach której zdobył tytuł EMBA w zakresie Leadership Programme i International Management.

Dotychczasowy Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny, Alex Remez, podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Z firmą był związany od 2003 r., gdy dołączył do zespołu jako HR & Operations Director, Xerox Izrael. Wcześniej obejmował szereg stanowisk menadżerskich, sprzedażowych i związanych z logistyką w Izraelu i na Ukrainie.

źródło: xerox/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe