informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Żaneta Kowalska vel Kowalczyk dołączyła do zespołu KERRIS

Żaneta Kowalska vel Kowalczyk dołączyła do zespołu KERRIS

HR / 2017.01.17

Żaneta Kowalska vel Kowalczyk dołączyła do zespołu agencji interaktywnej KERRIS, obejmując stanowisko Account Managera. Do jej zadań należy współtworzenie strategii komunikacyjnej projektów, budowanie i zarządzaniem zespołem, nadzór nad wszystkimi fazami realizacji projektów oraz kontakt i współpraca z klientami.

Żaneta Kowalska wcześniej, jako Project Manager w Starcom Mediavest Group, koordynowała produkcją contentu i zarządzała projektami z zakresu content marketingu.

 

- Zmiana pracy to zawsze niezwykle ekscytujący moment w karierze. Dla mnie decyzja o przejściu do KERRIS była prawie tożsama z tym, co dzieje się z nami, gdy się zakochamy. Byłam w trakcie negocjowania umowy w innej agencji, gdy przyszłam na spotkanie do KERRIS. Wychodząc byłam totalnie zauroczona i odurzona energią tego miejsca. Tak – chcę pracować z ludźmi, którzy nieszablonowo podchodzą do potrzeb klientów i mają dużo motywacji do rozwoju. To się tu po prostu czuje - komentuje zmianę Żaneta Kowalska vel Kowalczyk.

 

W trakcie pracy w Starcomie, Żaneta Kowalska sprawowała również funkcję Senior Account Managera w Mediapolis Interactive, gdzie zarządzała projektami digital, tworzyła strategie komunikacji oraz contentu, a także odpowiadała za kampanie offline’owe.

Wcześniej, jako Junior Account Manager w firmie PROVERBO, odpowiadała za PR oraz media relations wybranych marek, a także obsługiwała PR-owo kluczowych klientów, organizowała konferencje i wydarzenia specjalne w firmie PROFUNDO Public Relations. W latach 2012-2014 współpracowała z Agnieszką Wilczuk przy projektach Biżuterniczka i Memola, odpowiadając za tworzenie strategii komunikacyjnej produktów. Przedtem jako freelancer zajmowała się copywritingiem w ramach współpracy z They.pl Digital Marketing Agency, a także jako Asystent Do Spraw Promocji w firmie MAROMAR odpowiadała za współpracę z kluczowymi klientami firmy oraz koordynowała proces wprowadzenia nowych produktów na rynek polski.

KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych na polskim rynku. Projektuje i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu. Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku, wdraża te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe swoich partnerów. Należą do nich takie marki jak Porsche, L’Oréal Polska, Grupa LOTOS SA, Grohe Polska, Lexus, Regenersis, Uber, oraz czołowe domy mediowe i wiele inspirujących startupów.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe