informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Zebra Technologies z nową, zaawansowaną ofertą Machine Vision
Matrox

Zebra Technologies z nową, zaawansowaną ofertą Machine Vision

Technologie / 2023.01.24

Nowa oferta systemu jest odpowiedzią na potrzeby operatorów produkcyjnych i magazynowych w zakresie systemów wizyjnych.

 Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), innowator pierwszej linii biznesu z rozwiązaniami i partnerami, którzy zapewniają przewagę wydajności, ogłosił dzisiaj globalne wdrożenie nowego, zaawansowanego programu specjalizacji w dziedzinie Machine Vision dla partnerów zaangażowanych w branżę automatyki przemysłowej i systemy wizyjne (MV).

Nowy zaawansowany poziom partnerski w dziedzinie systemów wizyjnych daje reselerom dostęp do bardziej rozszerzonego portfolio firmy Zebra w zakresie obrazowania przemysłowego, w tym do nowych, wysoce wyspecjalizowanych produktów i rozwiązań, między innymi dzięki przejęciu firmy Matrox Imaging. Klienci korzystający z Machine Vision będą mieli również dostęp do wybranych dodatkowych funkcji oprogramowania Aurora od Zebra Technologies.

Utworzony w ten sposób nowy poziom specjalizacji w dziedzinie Machine Vision odzwierciedla aspiracje i potrzeby klientów produkcyjnych oraz magazynowych Zebra, poszukujących zaawansowanych rozwiązań w zakresie automatyzacji i kontroli jakości. Dzięki dostępowi do zaawansowanej oferty, partnerzy mogą teraz współpracować z firmą Zebra, pomagając swoim klientom w zwiększeniu wydajności i produktywności za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów wizyjnych.

„Operatorzy produkcyjni i magazynowi wysoce cenią sobie partnerów posiadających doświadczenie, obycie biznesowe i wiedzę technologiczną, które umożliwiają im pokonanie wyzwań związanych z obrazowaniem przemysłowym" - powiedział Allan Anderson, dyrektor zarządzający Clearview, partnera Matrox Imaging i jednego z pierwszych, którzy dołączyli do nowej grupy Advanced Tier firmy Zebra. „Razem z Zebra Technologies mamy teraz więcej możliwości, aby dalej działać jako zaufany dostawca rozwiązań, na których mogą polegać nasi klienci. Szczególnie gdy coraz częściej wykorzystują oni automatyzację, pomagającą im wygrywać w dzisiejszej gospodarce opartej na konkurencyjnym rynku".

Zebra stworzyła również specjalnie zaprojektowane programy edukacyjne, obejmujące zasoby Matrox Imaging's Vision Academy, dla obecnych i nowych partnerów. Dzięki temu zostaną oni w pełni zaznajomieni z portfolio Zebra i otrzymają wsparcie dedykowanego zespołu ds. wiedzy w zakresie widzenia maszynowego i stacjonarnego skanowania przemysłowego.

„Wraz ze wzrostem tempa produkcji, łańcuchy dostaw stają się bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej, a ilość, szybkość i różnorodność danych wymaganych do ich optymalizacji wciąż się zwiększa" - powiedział Donato Montanari, dyrektor generalny i wiceprezes działu Machine Vision w firmie Zebra Technologies. „Dzięki nowej grupie Advanced Tier w naszym programie partnerskim, najbardziej zaawansowane technologie obrazowania, takie jak czujniki 3D, frame grabbery, Matrox Imaging Library i kontrolery wizyjne Matrox z wbudowaną technologią PC, są teraz dostępne dla naszych partnerów, aby pomóc sprostać każdemu wyzwaniu” – podsumowuje.

KLUCZOWE WNIOSKI

·       Zebra uruchomiła nową zaawansowaną strefę specjalizacji Machine Vision w ramach programu PartnerConnect dla najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych partnerów specjalizujących się w dziedzinie systemów wizyjnych.

·       Specjalizacja daje dostęp do nowych, wysoce wyspecjalizowanych produktów i rozwiązań w ramach szybko rozwijającego się portfolio firmy Zebra w zakresie systemów wizyjnych, dzięki przejęciu firmy Matrox Imaging w połowie 2022 roku.

·       Nowe ścieżki szkoleniowe, zasoby i zespoły specjalistów będą wspierać obecnych i nowych partnerów.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe