informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Zepsuł ci się sprzęt, ale nie wiesz komu go powierzyć? Ułatw sobie życie i zamów naprawę nie wychodząc z domu!

Zepsuł ci się sprzęt, ale nie wiesz komu go powierzyć? Ułatw sobie życie i zamów naprawę nie wychodząc z domu!

HR / 2021.07.28

Elektronika użytkowa ma to do siebie, że lubi się psuć, zwłaszcza po upływie gwarancji. Często mamy wątpliwości komu wtedy zaufać, aby sprzęt wrócił do nas naprawiony i nie ucierpiała na tym nasza kieszeń.

Podczas home office zdarzyło ci się zalać kawą laptopa i telefon? A może pralka odmówiła posłuszeństwa akurat wtedy kiedy jest najbardziej potrzebna? Takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas. Niby nic, ale co w sytuacji kiedy nie masz czasu osobiście odwieźć sprzętu do serwisu? Rozwiązanie problemu można znaleźć bliżej niż myślisz.

Na innowacyjny pomysł wpadła firma QUADRA-NET, która uruchomiła portal zamawiamserwis.pl. To jedyna taka strona w Polsce, na której możesz dokonać zamówienia usługi pogwarancyjnej naprawy sprzętu znajdującego się w Twoim domu lub biurze. Brzmi idealnie?

             - Nie ma znaczenia gdzie mieszka klient, bo tak naprawdę docieramy wszędzie – mówi przedstawicielka firmy QUADRA-NET, pani Monika Książek. – Nasze serwisy rozlokowane są po całej Polsce i obsługujemy każdy region w kraju.

To co najbardziej spodoba się potencjalnym klientom to maksymalnie uproszczona procedura zgłoszenia naprawy. Ze strony zamawiamserwis.pl wynika, że wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, a resztą zajmie się już QUADRA-NET. Co więcej - pracownicy serwisów osobiście odbierają od klientów sprzęty. To niezwykle wygodne, zwłaszcza w okresie pandemii.

            - QUADRA-NET koordynuje wszystkie zgłoszenia i dobiera serwis tak, aby nie tylko znajdował się blisko klienta, ale też posiadał największe doświadczenie w naprawach danego sprzętu. Gwarantujemy wysoką jakość naprawy i fachowość naszych pracowników, którzy nie tylko dokonają naprawy, ale też doradzą klientom jak dbać o sprzęt, aby do usterek dochodziło możliwie jak najrzadziej – przekonuje pani Monika.

Lista naprawianych sprzętów jest bardzo długa co sprawia, że każdy klient ma szansę na uzyskanie pomocy. Na zamawiamserwis.pl można zgłosić praktycznie każde urządzenie – od telewizorów, laptopów, szeroko pojętego AGD aż po aparaty fotograficzne i elektronikę biurową. Po co zatem głowić się i tracić czas na samodzielne szukanie serwisu? Lepiej zlecić to profesjonalistom i w krótkim czasie od zgłoszenia znów cieszyć się sprawnym sprzętem.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe